Wpis z mikrobloga

@Pirzu: lepiej, dłużej bateria pożyje. Ja mi8 ładuję 10W. Przy ich ładowaniu 100W to za pół roku telefon do kosza, akurat żebyś kupił nowy model.
  • Odpowiedz
@MaciejFranciszek: szkoda marnować kasy na baterię po roku użytkowania jak można oszczędzić ją i telefon (oszczędzając mu rozklejania w serwisie) po prostu ładując nieco wolniej :P
  • Odpowiedz
@FLAC: Ja od początku jak gadam na tych internetach mam łądowarkę 5V/2A, kabel blitzwolfa 2,5m chyba i co noc ładuje się telefonik :D
  • Odpowiedz
@Pirzu: kabelek blitzwolfa kupiłem dziewczynie jak jej własny od xiaomi odmówił posłuszeństwa. Całkiem fajna jakość wykonania i wydają się porządne.
  • Odpowiedz
@Pirzu: Nie chciało by mi się nosić przy sobie w razie W tak klockowatej ładowarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta moja od mi9 jest mniejsza i płaska a nadal ładuje w miarę szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą napisano wyżej bateria dłużej pożyje. W starym mi6 co sprzedam to bateria nadal trzyma prawie jak nowa a kupiony w lipcu 2017 ( ͡
  • Odpowiedz
@Deku: Póbowałem, ale jednak nie mogę sie zmusic do Sony :/ Obecnie mam Mi6 (wczesniej mi5 i Xiaomi mi przypadła do gustu) A na oku w tej cenie znalazłem tylko mi9 se. Oczywiscie chciałbym Huaweia P30 (bo ma 149mm wiec dla mnie idealny rozmiar) albo Samsunga S10, ale to nie mój przedział cenowy ;) Chyba że na P30 za rok wymienie sobie jak cena spadnie
  • Odpowiedz