Wpis z mikrobloga

Jestem pod wrażeniem tego co robią Ukraińcy ze swoim krajem.

- 2005 Pomarańczowa rewolucja przeciw wynikom wyborów, wedle których prezydentem zostaje Janukowycz, którego ludzie nie chcą. Wybory powtórzone, prezydentem zostaje Juszczenko.

- 2010 a jednak wolimy przestępce i korupcjoniste Janukowycza, jego wybierzemy na prezydenta, sory za zamieszanie XD

- 2014 Euromajdan, Janukowycz jednak #!$%@?, wolimy wytworce czekolady na prezydenta XD

- 2019, cukiernik niech #!$%@?, wolimy aktora, śmieszny jest, będzie lepszy XD

#!$%@? że wojna w dwóch obwodach, komik to jest to czego potrzebujemy XDDD

Ukraina to taki Ferdynand Kiepski Europy, co chwila nowy #!$%@? pomysł żeby się dorobić i każdy widzi, że to jest #!$%@? tylko nie on sam.

#ukraina #wybory
  • 77
@HonyszkeKojok
Polska

2006 r. - koalicja PiS, LPR i Samoobrony tworzy rząd i robi #!$%@? w kraju, ludzie #!$%@?, wykopki wraz z Bubą Wojewódzkim rozkręcają akcje "zabierz babci dowód" i zachęcają do głosowania przeciwko pisowi.

2015 r. - wykop zasrany propaganda pro pisowska przez kilka miesięcy przed wyborami, PiS wygrywa wybory i tworzy samodzielny rząd, wykopki zachwycone

XD
na podstawie czego więc oceniać, skoro facet nie głosi żadnych poglądów, nie uczestniczy w debatach (jak wszyscy pozostali z resztą) a wygrał bo go wykreowano na prezydenta dzięki serialowi?


@zarowka12: Nie wiem czy nie głosi - nie interesuję się tak ukraińską polityką aby słuchać co mówi. Wydaje mi się pod tym względem wiele się od nich nie różnimy. Nieomal kiedyś nie wygrał u nas typ z ciemną teczką a prezydentem został