Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf

Nie wiem który raz z rzędu przez jedno zdanie olała mnie laska na #tinder i przestała odpisywać, a nie pisałem że r00chał bym ją analnie tylko jak człowiek.

Kobiety szukają gotowca, jak nie ma mordy 10/10 i 2 metry wzrostu to musi być idealny z charakteru i osobowości, jedno zdanie, jedno źle dobrane słowo może przekreślić znajomość, ale przecież jesteśmy ludźmi tylko...

Z konta chada piszę jak burak, agresywnie(nie mylić z pewnością siebie) mogę je poniżać, a one i tak będą opisywać i miały ochotę na spotkanie.
Mogę rozmawiać na wszelki temat od ruchania analnie, po wytrysk w ustach, napisać że "jestem żałosny i jestem ciota" a one mają to w dupie, a z normalnego konta muszę #!$%@? uważać na słówka, bo "przesadzę" i zadam pytanko, które nie wypada zadawać na takim etapie znajomości.

Pisałem wczoraj z konta chada do jednej która była chętna na układ FWB i mi to pisała, ale jak napisałem, że to nie moje zdjęcia to zaczeła zadawać pytania "dlaczego nie szukasz związku" i zupełnie odwrotnie zaczęła się zachowywać niż wcześniej(chciała bolca, bo za parę lat wyjeżdża z kraju to nie chce się wiązać).

#p0lka na takie układy idzie z kimś wyjątkowym i najlepszym pod względem wyglądu, a piździe mając charakter, bo Chad może na nie napluć a one pomyślą że to deszcz pada.

Normictwo miało rację, tinder to aplikacja do szukania ruchania, ale będąc tylko >8/10, wszyscy poniżej muszą szukać związku żeby zaruchać(po paru miesiącach spotykania się i robienia shit testów przez różowe).
  • 18
  • Odpowiedz
@dleifteh: ja miałem słabszy dzień ,napisałem głupie 3 zdania i olała mnie 16 letnia siksa. ja mam 24 lata skonczone w styczniu. zastanawiam sie jak masz podrywać 20-24 latki które mają jednak wyzsze wymagania skoro taka siksa mnie nawet olała
  • Odpowiedz
@Edenes: nie jesteś Chadem to musisz ją zainteresować ciekawą rozmową i różnymi pierdołami, taka prawda niestety, musimy się z tym pogodzić, ale nigdy przenigdy nie zmieniać sie specjalnie do jakiejś p0lki, tylko dla siebie.
  • Odpowiedz
@dleifteh: nie trzeba byc chadem 10/10. ja jestem 8/10 a ona tez jest jakies 5-8 /10 to tez spokojnie i latwo wszystko dzie. Niestety ja jestem 6/10 i generalnie dziewczyny mnie odpędzają . tak to wyf\gląda najczesciej
  • Odpowiedz
miało byc ''jak jestes'' a nie ''jak jestem'' ja jesteś 8/10 a ona tez jest jakies 5-8 /10 to tez spokojnie i latwo wszystko dzie
  • Odpowiedz
@dleifteh: Sama brutalna prawda. Te "pola minowe" tak zniechęcają do poznawania dziewczyn, że to się w głowie nie mieści. Człowiek pcha się w te szukanie związków tylko z aktu desperacji, bo natura wbiła nam libido do głów, które jest nie do zniesienia, nawet (a może zwłaszcza) przy regularnym fapaniu.
Powody, dla których różowe urywają kontakt, są dla mnie tak kuriozalne i nieracjonalne, że ręce i wszystko inne opada.

Ostatnio mrugnęła do
  • Odpowiedz
@dleifteh: spróbuj pisać z takim luzem ze swojego konta jak z konta chada.. tzn. chcesz coś napisać to jedziesz, nie przejmuj się jak to odbierze itp.
zobaczysz, że będzie różnica.. wielu mirków rozkminia na czynniki pierwsze każdą wiadomość, nawet #!$%@? cześć
  • Odpowiedz
@dleifteh: Kumplu nie jesteś sam, pisze sobie z dziewczyna 3 dni, nawet po 6 linijek układamy wzajemni i nagle para usunięta :D Piszę z taką Adą, całkiem zainteresowana. Odpowiada po kilkunastu sekundach, wymieniamy się numerami i nagle tylko odczytuje wiadomość na Watsapie, no to napisałem jeszcze raz po 2 dniach tylko dlatego ze dawno mi się z dziewczyną tak miło nie pisało. Przeprosiła i powiedziała ze odezwie się "później" jak wróci
  • Odpowiedz
Przeprosiła i powiedziała ze odezwie się "później" jak wróci do domu. Później trwa już 2 tygodnie.


@Pistolsen: bądźmy dobrej myśli że do tego domu nie wróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rwanie na tinderach/sympatiach/badoo czyli ogólnie w necie jest chwiejne jak sam #!$%@?.. o ile mając fb czy ig ten kontakt zerwać jest trudniej to na tych wcześniejszych jedno klinknięcie i po problemie, nawet się nie zauważy, że
  • Odpowiedz
@PeterFile: Dokładnie, zgadzam się. Najważniejsze to luz i bycie sobą a 2 zasada tylko lajkować te dziewczyny które po zdjęciach Ci przypasują. Trzeba się starać odczytać ze zdjęć jak najwięcej informacji - przecież to od razu widać czy karyna, czy księżniczka czy normalna kobieta. Ja te 9 na 10 na wstępie wywalam - z doświadczenia wiem, że na wiadomość zwrotną zazwyczaj się nie doczekam.
  • Odpowiedz