Wpis z mikrobloga

Wczoraj 18-22 cytuję "przyjezdnych":
"kur*a, jaaaaaaaa pierd*lęęę",
"HALO HALO KUR*AAA",
"UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU",
"UUUUUUU NIE WYMIEKAM KUR*AAAAAAAA".
Tak się bawią goście wynajmu krótkoterminowego, a ja szary zwykły mieszkaniec muszę tego słuchać. O 22 dzwonię po Policję, patologia wychodzi na miasto.

Spię sobie spokojnie, 6:20 po zmianie czasu (więc technicznie 5:20):
"UUUUUUUUUUUU HAHAHAHAHAAHAHHAAH O KUR*A HAHAHAHA",
"HUEUEHUEHUHUEHEU JAAA PIERD*LE!!!!"

Tupię im nogą zdecydowanie dając znać że komuś to przeszkadza.

"SPIE*DALAJ CH*JU O TY #!$%@?"

Dzwonię więc po Policję, panowie jak makiem zasiał poszli spać.
Obudzili się na powtórkę powyższych o 12, i na szczęście opuścili lokal.

Ja 0:2 Patologia.

Próbowałem kontaktu z właścicielem/operatorem tych lokali, bo wcześniej kontakt był wzorowy, upominali swoich gości a raz nawet wywalili. A teraz? Ktoś im ukradł numer telefonu, na drugi nie odbierają, na zmieniony nie odbierają, email brak odpowiedzi, bookingcom? Zareagowali że moja wiadomość to spam.

Ja pierdo*e.

#warszawa #airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
Jasak - Wczoraj 18-22 cytuję "przyjezdnych":
"kur*a, jaaaaaaaa pierd*lęęę",
"HALO H...

źródło: comment_UjgwktLCyegDXKEDndSk9JzYEuEZiCHu.jpg

Pobierz
  • 9
@Kantar: jako że już wszelaką gamę gości widziałem, to ta jest zdecydowanie patologią. Ci którzy jak mówisz daja upust bo wyjechali zachowują się zupełnie inaczej, są smiechy, są krzyki, może i jest muzyka ale nie używają #!$%@? jako przecinka. Zazwyczaj też się trochę ogarniają po zwróceniu uwagi, tutaj? Tutaj usłyszałem O TY CHU*U.
I zgodzę się że sam fakt mieszkania obok booking.com i airbnb to patologia, bo jedyne wyjście z takiej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jasak: No nie masz innej opcji niż ponowne nawiązanie kontaktu z hostem, ewentualnie zostaje ci bezpośredni kontakt z głośnymi gośćmi, my też wczoraj wynajęliśmy apartamencik by obejrzeć galę, było głośno w #!$%@?, w sumie i tak już wychodziliśmy ale somsiad nas #!$%@?ł i była cisza. Więc zostaje też bezpośredni kontakt z gośćmi, ewentualnie gdy srasz że ktoś Ci zrobi krzywdę możesz wziąć somsiada i interweniować z nim xD
@ccc111: otóż nie mogę wziąć sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo żadnego nie ma.
Oprócz mnie liczę że jest może 3-4 innych stałych lokatorów ale z innej części klatki.