Wpis z mikrobloga

Nie wierzę.
Korwin w Rossija24 powiedział, że Polacy organizowali Majdan. Nie wie jednak czy snajperzy strzelający do tłumu to Polacy czy byli oni tylko najęci przez Polaków.
Powiedział, że posiada tajne informacje na ten temat, ale nie może ich ujawnić.

Ciekaw jestem reakcji sojuszników JKM, którzy potępiali ''donoszenie'' na Polskę do Brukseli. No chyba, że donoszenie do Moskwy jest cnotą.

Cały dzień w rosyjskiej tv lecą programy jak to Ukraina źle zrobiła kierujac się na Zachód.

Materiału z wypowiedzia jjm osobno nie widziałem. Można poszukać w tej trwającej transmisji live poprzez przesuwanie suwaka.
JKM wypowiada się około 14:20 - 14:30
Transmisja pewnie potem zniknie. Jak znajdę ten urywek to wrzuce.

#rosja #4konserwy #neuropa #ruskapropaganda #rosja #ukraina #korwin #polityka
szurszur - Nie wierzę.
Korwin w Rossija24 powiedział, że Polacy organizowali Majdan....

źródło: comment_kRoqKkXVOoFv1OZRfuDUnOuUMFkeke2Y.jpg

Pobierz
  • 52
@dom_perignon: No i powtarza dla rosyjskiej tv nadal (wypowiedź jest z 2018). A dowodów nadal nie przedstawił chociaż obiecywał kilka lat temu. Jaki więc widzisz sens takich wrzutek poza pluciem na Polskę i robieniem dobrze rosyjskiej machinie propagandowej?
Gdyby on coś działał w kwestii ujawnienia łamania prawa to możnaby tłumaczyć go chęcią walki o prawdę i praworządność. Ale on tylko gada to co chcą usłyszeć Rosjanie.
@szurszur

Ciekaw jestem reakcji sojuszników JKM, którzy potępiali ''donoszenie'' na Polskę do Brukseli. No chyba, że donoszenie do Moskwy jest cnotą.

Ja jestem przeciwnikiem słowa "donosić na kogoś" w tym kontekście, bo to świadczy o braku znajomości języka polskiego. Ktokolwiek by nie używał tych słów.

Natomiast można donosić o czymś (wydarzeniach), wtedy książkowo oznacza powiadamiać o czymś.

No więc, czy Korwin donosi o czymś czy na kogoś? Jeśli na kogoś, to
@szurszur: oh, miałem do Ciebie wrócić z listą zarzutów na Korwina, kiedy działał na korzyśc Rosji a niekorzyść Ukrainy czy Polski. Przepraszam, mam bardzo mało czasu od miesiąca przez sprawy zawodowe.
Tutaj ewidentnie donosi o czymś, więc jedynie potwierdzasz moje słowa.


@Volki: jak się nazywa zjawisko donoszenia o czymś na co nie ma się dowodów. Gdybym ja ogłosił dziś w telewizji, że użytkownik Volki brał wczoraj udział w orgii gejowskiej i nie podał dowodów, a zapytany później o dowody zaczął mówić że ich nie ma, to jak to nazwać?
@werdum18 Ale odróżniaj fakty. Jeśli donosisz o czymś i jednocześnie popełniasz przestępstwo lub delikt, to odpowiadasz prawnie za to. Natomiast nie oznacza to już, że akt powiadomienia/donoszenia o czymś nie zaistniał. To są różne fakty. Jeden nie wyklucza drugiego. Doucz się logiki.