Wpis z mikrobloga

Nie wierzę.
Korwin w Rossija24 powiedział, że Polacy organizowali Majdan. Nie wie jednak czy snajperzy strzelający do tłumu to Polacy czy byli oni tylko najęci przez Polaków.
Powiedział, że posiada tajne informacje na ten temat, ale nie może ich ujawnić.

Ciekaw jestem reakcji sojuszników JKM, którzy potępiali ''donoszenie'' na Polskę do Brukseli. No chyba, że donoszenie do Moskwy jest cnotą.

Cały dzień w rosyjskiej tv lecą programy jak to Ukraina źle zrobiła kierujac się na Zachód.

Materiału z wypowiedzia jjm osobno nie widziałem. Można poszukać w tej trwającej transmisji live poprzez przesuwanie suwaka.
JKM wypowiada się około 14:20 - 14:30
Transmisja pewnie potem zniknie. Jak znajdę ten urywek to wrzuce.

#rosja #4konserwy #neuropa #ruskapropaganda #rosja #ukraina #korwin #polityka
szurszur - Nie wierzę.
Korwin w Rossija24 powiedział, że Polacy organizowali Majdan....

źródło: comment_kRoqKkXVOoFv1OZRfuDUnOuUMFkeke2Y.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale odróżniaj fakty. Jeśli donosisz o czymś i jednocześnie popełniasz przestępstwo lub delikt, to odpowiadasz prawnie za to. Natomiast nie oznacza to już, że akt powiadomienia/donoszenia o czymś nie zaistniał. To są różne fakty. Jeden nie wyklucza drugiego. Doucz się logiki.


@Volki: typowy kuc gdy korwin powie głupotę. Nie odniesie się słowem do sensu wypowiedzi ale zrobi wykład gdzie bedzie #!$%@?ł czym się rózni "donoszenie na" od "donoszenia o". Jest
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_Klotz To jest stara wypowiedź, która mnie nie obchodzi.
Jak rosyjska tv puści coś o lekkiej pedofilii lub o trochę gwałceniu, to mam się jakiemuś szurowi tłumaczyć z czyichś słów? xD
Korwin jest dorosły i niech sobie mówi co chce. Jak cię dupa piecze z tego powodu, to dodaj wpis na Wykopie lub pogadaj z innymi szurami.

Koleś nie umie myśleć logicznie i zmusza mnie do dyskusji z nim, który ma
  • Odpowiedz
to skąd wiesz co powiedział, skoro nie wiedziałeś?


@Zatwardzenie: Widziałem wypowiedź, ale nie widziałem osobnego filmiku z nia. Dlatego podałem, że obejrzeć można ją właczajac transmisje live i przesuwając suwak czasu.
  • Odpowiedz
A to jest wypowiedź po polsku z ruskim lektorem, po rosyjsku? wypowiedź konkretnie dla rassija24 czy zapożyczyli skądś wypowiedź?


@Zatwardzenie: Po polsku z lektorem. Ale co najdrastyczniejsze wyłapałem jak po pl mówił. Bo wiem, że Rosjanie potrafią manipulować wywiadami naiwnych Polaków.

No stara, bo już archiwalna wypowiedź. To nie był nowy wywiad na potrzeby dzisiejszego programu.


@Volki: To szybko przedawniasz skoro wypowiedź z 2018 już nieważna. Wywiad prawdopodobnie
  • Odpowiedz
  • 1
@szurszur

To szybko przedawniasz skoro wypowiedź z 2018 już nieważna.

Nie chodzi o to, że wypowiedź jest "przedawniona". Chodzi o to, że to wypowiedź była na potrzeby jakiegoś wywiadu, który miał być upubliczniony w jakimś konkretnym czasie i miejscu.
Teraz jest wyciągana z archiwum do jakichś kolejnych celów propagandowych.
  • Odpowiedz