Wpis z mikrobloga

Nie wierzę.
Korwin w Rossija24 powiedział, że Polacy organizowali Majdan. Nie wie jednak czy snajperzy strzelający do tłumu to Polacy czy byli oni tylko najęci przez Polaków.
Powiedział, że posiada tajne informacje na ten temat, ale nie może ich ujawnić.

Ciekaw jestem reakcji sojuszników JKM, którzy potępiali ''donoszenie'' na Polskę do Brukseli. No chyba, że donoszenie do Moskwy jest cnotą.

Cały dzień w rosyjskiej tv lecą programy jak to Ukraina źle zrobiła kierujac się na Zachód.

Materiału z wypowiedzia jjm osobno nie widziałem. Można poszukać w tej trwającej transmisji live poprzez przesuwanie suwaka.
JKM wypowiada się około 14:20 - 14:30
Transmisja pewnie potem zniknie. Jak znajdę ten urywek to wrzuce.

#rosja #4konserwy #neuropa #ruskapropaganda #rosja #ukraina #korwin #polityka
szurszur - Nie wierzę.
Korwin w Rossija24 powiedział, że Polacy organizowali Majdan....

źródło: comment_kRoqKkXVOoFv1OZRfuDUnOuUMFkeke2Y.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: No to jak się nie mylę to jest to stara wypowiedź z polsatu tylko maglowana przez wschód, wtedy JKM poznał siłę Internetu.

Na jednym ze spotkań wprost mówił, że Julia Tymoszenko od razu po majdanie pojechała do Niemiec na obdukcje i leczenie, ale nikt jej nie chciał przyjąć i zaraz potem wtrącał wątek z polskimi najemnikami. No powiem wprost, oburza mnie ta wypowiedź tym bardziej, że są poszlaki, iż
  • Odpowiedz
Ja jestem przeciwnikiem słowa "donosić na kogoś" w tym kontekście, bo to świadczy o braku znajomości języka polskiego. Ktokolwiek by nie używał tych słów.

Natomiast można donosić o czymś (wydarzeniach), wtedy książkowo oznacza powiadamiać o czymś.

No więc, czy Korwin donosi o czymś czy na kogoś? Jeśli na kogoś, to uzasadnij oraz napisz jaki wpływ ma "Moskwa"? Jaki to będzie artykuł jakiego traktatu przeciwko Polsce?


@Volki: Masz rację. Korwin tutaj
  • Odpowiedz
No to jak się nie mylę to jest to stara wypowiedź z polsatu tylko maglowana przez wschód,


@Zatwardzenie: W materiale napisano, że nagranie jest z 2018 roku. Zresztą widać, że Korwin jest podstarzały w stosunku do tego co było 5 lat temu.
  • Odpowiedz
@szurszur: Na wykopie nie ma rusofobii. Lubię tę rusofobiczną propagandę. Rosja jest jednocześnie groźna (ma wszędzie swoją wszechmogącą agenturę) i bezsilna (gospodarka rosyjska upada, bo do dobrobytu brakuje im polskich jabłek). Korwin jest jednocześnie groźny (bo donosi na Polskę Rosji) i jednocześnie bezsilny (bo to szur przecież, no każdy wie). Korwin jest częścią rosyjskiej agentury, ale na Ukrainie podczas przewrotu nie było żadnej agentury jakiegokolwiek kraju. A, no chyba że
  • Odpowiedz
@szurszur: to ruski agent. Ma zebrac konserwatywno liberalny elektorat i nie wejsc do parlamentu. Dlatego zawsze #!$%@? o hitlerze i innych bzdurach zeby potem byc jak najblizej progu ale go nie przekraczac.
  • Odpowiedz