Wpis z mikrobloga

@Kjedne: Ale to jednak beka, że w ostatnich dni:

Widownia patostreamów podobno naciągnięta na bardzo dużo hajsików na Fame MMA
Superwizjer twierdzi, że gównostronki robią mega hajs na Grażynach klikających w "WIELKIE ROBALE PRZYNIESIONE Z AFRYKI [ZOBACZ MEMY]
Rusycystka w NBP bierze 50k za "consulting"
Prezes rozdaje kolejne 500+ dla żądnych hajsu Madek
Szef breitbart wprost sugeruje, że ten portal opiera się na manipulowaniu frajerami
Wykopki oburzone, bo sprytni żydzi zdzierają z kolejnych krajów odszkodowania za holocaust.
Na głównej promowana jest kołczowa "uczelnia" która nie daje żadnego dyplomu (teraz chyba formalnie daje licencjat z politologii), ale w komciach można się dowiedzieć, że "ważne, że uczy praktyki" (zupełnie jakby poważne uczelnie ekonomiczne tego nie uczyły + dawały dyplom)

A nadal zwolennicy kapitalizmu będą twierdzili, że "źrodłem bogactwa jest cięzka praca". Otóż chyba jednak nie.
#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #pracbaza #zalesie #bekazlibertarian #korwin
  • 13
Na głównej promowana jest kołczowa "uczelnia" która nie daje żadnego dyplomu (teraz chyba formalnie daje licencjat z politologii), ale w komciach można się dowiedzieć, że "ważne, że uczy praktyki" (zupełnie jakby poważne uczelnie ekonomiczne tego nie uczyły + dawały dyplom)


@Kjedne: O czym piszesz? Ja niczego takiego nie widzę...
A nadal zwolennicy kapitalizmu będą twierdzili, że "źrodłem bogactwa jest cięzka praca". Otóż chyba jednak nie.


@Kjedne: wiara w to, że kapitalizm jest merytokratyczny to już nie tylko frajerstwo a idiotyzm.
@Kjedne To jest super w kapitalizmie, ze mozna zarobic ciezka praca jaki i sprytem.
Znam ludzi co pracowali po 14h dziennie przez kilka lat i zarobili miliony jak i takich co przykombinowali i tez zarobili miliony.