Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy ostatnio dosc obsesyjnie wkrecilem sie w polityke i zlo tego swiata. O niczym innym nie mysle i zeby zrzucic z siebie napiecie emocjonalne susze glowe innym na te tematy. Do tego stracilem hamulce w mowieniu tego co mysle. Kiedys umialemnsie ugryzc w jezyk lub przyaktorzyc zeby zachowac dobra atmosfere, a teraz wale komus prosto z mostu co o nim mysle i jego podejsciu do pewnych spraw. Oczywiscie odbija sie to na moich kontaktach z tymi ludzmi. Po pierwsze nikt nie chce sluchac o zamachach i wygladzie UE od srodka, a po drugie nikt nie lubi jak mu sie wytyka prawde w oczy. Tzn. Tylko ludzie inteligentni doceniaja takie uwagi ale niestety mam tylko kilku takich znajomych. Jak powstrzymac ten proces? Rosnie we mnie frustracja spoleczna coraz bardziej. Dodatkowo wpadam w depresje przez to. Szukam sobie zajecia jakiegos ale wlasciwie to nie moge znalezc nic na to miejsce, bo lubie polityke i psychologie...
#neuropa #prawackalogika #lewackalogika #4konserwy #psychologia #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 17
@Maliszak: lepiej nie

Tylko ludzie inteligentni doceniaja takie uwagi


@AnonimoweMirkoWyznania: tylko inteligentni ludzie, są na tyle inteligentni żeby nie wchodzić z tobą w dyskusję, ew. tylko inteligentni ludzie to tacy, którzy mają takie same poglądy co ty.

Jak powstrzymac ten proces?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozmawiaj o polityce. Totalnie się wtedy nie odzywaj. Chyba że to znajomi od których coś potrzebujesz to mów co chcieliby usłyszeć, ja tak robiłem i na
AgresywnaEkolożka: Tu OP. Ale co mam opisac? Ja po prostu rozmawiam o tym z ludzmi. Dziele sie swoimi spostrzezeniami.na temat zamachow lub na temat UE. Po cplo mialbymnto tutaj opisywac?
Tez nie rozumiem o co wam chodzi z tymi intepigentnymi ludzmi. Jak mi ktos wyjasni cos lub powie, ze robie cos zle to jestem wdzieczny. Cham natomiast zawsze postawi na swoim nawet jak zpe mysli.
Mam 25 lat i nie jestem
ChytraEkolożka: Brzmi to bardzo autystycznie takie zafiksowanie na temacie typowe plus oczekiwanie, że każdy inny musi mieć takie same zainteresowania i chęć do rozmowy na temat którym się aktualnie bryndzlujesz. I nie ma to nic wspólnego z byciem inteligentnym czy nie inteligentnych rozmowcach.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

Rosnie we mnie frustracja spoleczna coraz bardziej. Dodatkowo wpadam w depresje przez to.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak Cię to aż tak niszczy, to porzuć to. Ty mam wrażenie, że nie tyle lubisz politykę, ale jesteś od niej uzależniony.

Szukam sobie zajecia jakiegos ale wlasciwie to nie moge znalezc nic na to miejsce, bo lubie polityke i psychologie...


To szukaj dalej. Szkoda życia i zdrowia na denerwowanie się w sprawach w których i tak