Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
}’##rozowypasek z z ktorym sie spotykam nie pasuje ze jestem szczuply i nie mam miesni. Nic na to nie poradze jestem drobnokoscisty, slaba genetyka pod budowanie tkanki miesniowej. Nagle poczulem sie dla niej nieatrakcyjny przez co mam problem ze zblizeniem. Powinienem urwac kontakt? #silownia #mirkokoksy #podrywazwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania:
Pierwsza kwestią jest to, że szukasz tylko wymówek aby nie iśc na siłownię, trzymać dietę i zrobic porządną sylwetkę. Wiadome zajmie to trochę czasu ale sam fakt, że coś robisz w tym kierunku na pewno by zmieniło myślenie Panny.

Drugą kwestią jest to, że jeśli ktoś by mi tak powiedział, to z miejsca bym ją zostawił. No chyba, że macie <21lat to takie teksty są na miejscu. Sorry, ale ona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: już ci ludzie wymyślają powody żebyś koniecznie zaczął chodzić na siłkę xD wartościowa osoba nie będzie się #!$%@?, że nie jesteś Adonisem, jak chcesz ćwiczyć to rób to dla siebie, trenowanie pod względem tego by mieć lepsze powodzenie to jakieś pierwotne zezwierzecenie xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam wiele facetow, którzy są bardzo, podkreślam bardzo szczupli i mają te wykopowe 8-9/10, żyją w szczęśliwych związkach i nie potrzebne im kilogramy mięśni.
Jeżeli przestałeś być atrakcyjny fizycznie dla swojej różowej, to może warto ją zmienić. Swoją drogą, sam uważam że pociąg fizyczny do drugiej osoby to jeden z kluczowych elementów.