Wpis z mikrobloga

Ale obrażanie innych jest złe. Wyzywanie innych jest złe. Sprawianie komuś przykrości jest złe. Zawsze.


@Ohjeny: Konstruktywna krytyka nie jest zła, pijakowi trzeba zabrać butelkę, a nie powtarzać, że wszystko jest ok. Istnieje też coś takiego jak interes społeczny- jeśli ona potwierdza wykopowe stereotypy nt. Polek i jeszcze do tego wychowuje armię 12-13 latek na swoje podobieństwo, to nie może nic gorszego robić. Niech robi co chce, ale prywatnie i
  • Odpowiedz
@djtartini1: alkoholizm prowadzi do śmierci, uprawianie seksu wręcz przeciwnie.

Jak dla mnie wszyscy ludzie świata mogą uprawiać s--s z kim i kiedy chcą, nie widzę w tym nic szkodliwego (jeśli dzieje sie zgodnie z prawem i z użyciem zabezpieczeń przed chorobami i w przypadku hetero ciążą)

Traktowanie tego jako grzechu, czegoś o czym nie wolno mówić i należy sie wstydzić przyczynia się do większej liczby problemów którym można byłoby zapobiec.
  • Odpowiedz
uprawianie seksu wręcz przeciwnie.


@Ohjeny: a HIV? Wszystko jest ok, ale w granicach rozsądku. Natomiast robienie kariery przez łóżko co ona proponuje to nie jest na pewno doby sposób na życie dla tych 13 latek i źle się dla nich skończy. Nie zgodzimy się ze sobą, bo będziesz bronić swojej idolki, zresztą z difolta nie rozmawiam z patusami.
  • Odpowiedz
@djtartini1: no i juz zostałam patusem a Linkiewicz moją idolką xd

Całe życie spędziłam wśród ludzi pruderyjnych do granic możliwości. Na małej wiosce wrogiem społeczności stawali sie ludzie mieszkający ze sobą bez ślubu, kobiety zakochane w kimś z innej warstwy społecznej, rozwodnicy, nie mówiąc juz o homoseksualistach bo oni stamtąd po prostu uciekali.

Dlatego uważam, że bycie zawistnym, interesowanie sie cudzym życiem, agresja, są sto razy gorsze niz s--s za zgodą
  • Odpowiedz