Wpis z mikrobloga

@jakno aha, #!$%@?, siedziałem w aucie, jechałem ale ekspert z wykopu wie lepiej. O matko. Jaki ty jesteś głupi. Czyli Mercedes kłamie podając moc 585 dla 5,5 litrowej jednostki v8 biturbo? ( ͡º ͜ʖ͡º) I nie widziałem pod maską modułu na 700KM? I AMG nie ma napędu na 4, w #!$%@? systemów właśnie przypisanych do AMG? I nie jest lżejszy od chirona o 200 kg? #!$%@?,
  • Odpowiedz
@kubapoz https://m.autocentrum.pl/dane-techniczne/mercedes/klasa-e/w212/limuzyna-facelifting-amg/silnik-benzynowy-63-amg-s-585km-2013-2015/

Czyli ustaliliśmy powyższym linkiem że myliłes się co do fabrycznej mocy - kek, to jest najlepsze, wykopek wie lepiej od producenta co montuja ( ͡º ͜ʖ͡º), myliłes się co do osiągów pisząc że fabrycznie żaden nie ma poniżej 4,a tu już dwa są, 4 litry i 5,5 litra... To jak myślisz, co do podwazania istnienia egzemplarza z 700KM i 2,5 do setki którego na
  • Odpowiedz
Auto jest... ok. Na pewno bym nie kupil, a za te cene to skoda superb.


@nie_programista_20k a co wg Ciebie ma takiego wow ta Skoda? Ja w zyciu bym jej nie kupil, jedyna w zasadzie jej zaleta to to ze w srodku jest wielka. Ale wyciszenie slabe, zawieszenie srednie, no szalu nie ma.
W cenie dobrze wyposazonego Superba masz Mondeo Vignale, ktore jest duzo lepiej wyciszone no i zawieszenie, trzymanie w
  • Odpowiedz
@kubapoz: albo ściemniasz albo znajomy z mercedesem wie, że we wszystko uwierzysz co się Tobie powie i jaja sobie z Ciebie robił z tymi 2,5 sekundami do setki :)
  • Odpowiedz
@ghost18: Ale sam wpadasz w pulapke xD. Z 1.0 to teraz wyciagaja te 115 koni. 3.3 zrobili 365 wiec praktycznie z 1 litra wyciagaja tyle samo koni ale to wlasnie 1.0 wszyscy gadaja ze zaraz wybuchnie xD
  • Odpowiedz
@kubapoz: Jakie znów 2,5 sekundy?

1000 konne RS6 przy dobrych warunkach schodzi do 3s. A gdzie auto co ma 300km mniej i to ta sama klasa?

Przestań bajki opowiadać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bidzej: no ok, osiagi dobre ale czulbym sie tanio w takim aucie mimo wszystko. Pewnie jakosc wykonania i „feelinh” obcowania z autem nie sa takie jak w klasie premium

@MatiOfficial: przecież jeździsz toyota
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MatiOfficial: trochę tak, ale zupełnie mniej jak Lexus jest Toyota.

Trochę żałosne śmiać się z fajnej kii a potem jak ktoś zwróci uwagę, że sam jeździsz toyotą to masz focha xD mimo że to dokładnie ta sama półka cenowa.
  • Odpowiedz