Wpis z mikrobloga

wszystko spoko ale to nadal KIA. :/


@MatiOfficial: i fajnie. kosztuje połowę S5 czy 440i, a robi je jak chce.

zupełnie nie wiem czym tu ludzie się zachwycają


@revoolution: pewnie tym samym, czym w aktualnym mustangu - tanie konie, dobre wyposażenie, generalnie fajne auto za te pieniądze.
  • Odpowiedz
A polecam, bo zdziwko jest mocne.

@bidzej: siedziałem i feeling jest gorszy niż w moim dobrze wyposażonym A3 8V. Tak jak na foto: w środku niby naśladuje premium, ale jakoś tak tandetnie, bez porównania czy do BMW czy Audi niższych segmentów, mimo zrzynania prawei 1:1 niemieckiego designu. To jest zrozumiałe - za jakość się płaci i KIA nie przeskoczy Audi czy BMW oferując swoje auta za pół ceny, choćby tego fanboje
  • Odpowiedz
@revoolution 365km v6 awd. Pewnie tym właśnie. W połączeniu z niską ceną to dobry deal. Jakbym miał 250k na auto to właśnie stinger byłby chyba pierwszym wyborem. To auto jest po prostu fajne i nie zdążyły do niego przylgnac żadne stereotypy.
  • Odpowiedz
  • 4
@bidzej ale ja siedzialem, a nawet jezdzilem. Owszem, zgadzam sie, samochod jest OK - ale przy cenie ok. 50-70 tys pln nizszej. Rzeczywista cena po prostu nieadekwatna w stosunku do tego, co ten samochod oferuje.

A jesli kierowca jest osoba wysoką, to za nim nikt dorosly nie wsiadzie, bo nie ma co ze stopami zrobic. To nie jest rynek azjatycki tylko europejski.
  • Odpowiedz
ale przy cenie ok. 50-70 tys pln nizszej. Rzeczywista cena po prostu nieadekwatna w stosunku do tego, co ten samochod oferuje.


@kubelt: dostajesz świetny silnik 3.3 V6, uznany w USA za jeden z najlepszych na rynku, napęd 4x4, bardzo dobre wyposażenie i przyzwoite wykończenie za ~50k ojro, a chciałbyś za 35? Za tyle dobrego Passata w dwulitrowym dizlu nie kupisz xD
Za darmo powinni dawać najlepiej...

A co do miejsca z
  • Odpowiedz
siedziałem i feeling jest gorszy niż w moim dobrze wyposażonym A3 8V.


@SpokojnyPan: Stinger w niektórych względach daleko jest od premium i nawet w nie nie celuje, ale z tym powyżej to poleciałeś. Stylistyka może się podobać, a może nie, ale feeling w takim A3 8V jest dość... słaby. Na picrel jeszcze to dwukolorowe wnętrze trochę ratuje całość, ale w wersji całkiem czarnej powoduje u mnie odruch wymiotny.
bidzej - > siedziałem i feeling jest gorszy niż w moim dobrze wyposażonym A3 8V.

@...

źródło: comment_AUKvgVQdLvpOFOXx6R6UGbYLyE9QuxT1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@trololo55: przecież ta kierownica od tego, co jest na zdjęciu wyżej różni się kształtem buły na środku i logiem. Ba, ten sam człowiek je narysował.
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz