Wpis z mikrobloga

#kredytstudencki

#pkobp

Siema. Do 31.03 jest termin dostarczenia ważnej legitymacji studenckiej do oddziału pko bp. Z racji,że dzisiaj i jutro oddział nie jest czynny to będą jakieś konsekwencje jeśli zaniose ta legitymację 01.04 czyli dzień po terminie? Ewentualnie ktoś się orientuję jaki jest adres mail, na który mogę wysłać skan tej legitymacji? Bo w SMS od PKO dostałem tylko info "Prosimy o dostarczenie w terminie do 2019-03-31 waznej legitymacji/dyplomu ukonczenia studiow do oddzialu PKO Banku Polskiego lub e-mailem na kredytystudenckie". Nie jestem pewien, o który mail dokładnie chodzi.

STATYSTYKI
  • 9
@EkspertPKO: niestety żadna placówka nie jest otwarta już dziś we Wrocławiu, a smsa dostałam o treści: "Prosimy o dostarczenie w terminie do 2019-03-31 waznej legitymacji/dyplomu ukonczenia studiow do oddzialu PKO Banku Polskiego lub e-mailem na kredytystudenckie" i niestety nie wiem jaki jest pełny mail.
@mademoiselle_adqa, jeśli nie przedstawisz ważnej legitymacji studenckiej do 31 marca, to od maja automatycznie rozpocznie się spłata kredytu.
Jeśli dostarczysz legitymację po 31 marca, ale przed terminem spłaty pierwszej raty – spłata kredytu zostanie wstrzymana. Wypłata kolejnej transzy kredytu będzie dopiero w maju, bez wyrównania za kwiecień.
Dostałem taką samą wiadomość, niestety nie miałem możliwości zjawić się w placówce, jaki jest mail do wysłania legitymacji ?