Wpis z mikrobloga

typ pyta czy melatonina go uśpi po fecie (xD)

chwilę później

helupa dla zer


bo tylko przeczytał słowo HE RO I NA

HEROINA
HE HE HE HE ROINA

HEROINA

HEROIN


jak nadal będzie generalne przyzwolenie na szkalowanie opiatów i opioidów na rzecz feciarzy i marihuanistów pod tagiem #narkotykizawszespoko to blokuję w #!$%@? i wczesniej postaram sie rozpromowac jakis #wykopopiumclub czy zupełnie nowy tag żeby był dla każdego miłośnika opiatów i opioidów, nas łączy opiatowa miłość, ciepełko i tak delikatne a jednak cudownie mocne działanie opio, ich łączy jedynie nienawiść kiedy usłyszą "opio" lub "heroina"

bo ta heroina to jest cpanie a ja sobie lece na fecie co łikend ale feta to nie heroina, ja nie ćpam, jestem lepszy, nie to co te zera od opio, oni nie zejdą na zawał w wieku trzydziestu lat, no zera totalne

@OREO-30 będę bronił opio aż do ostatniego oddechu xD
qwertty321 - typ pyta czy melatonina go uśpi po fecie (xD)

chwilę później
 helupa dl...

źródło: comment_TTIqt8T8ujGvE1P08SXiOoN1braZIPRe.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@OREO-30: kogo ty chcesz typie okłamać? Pisz se i dimarofineczka jak Ci to pasuje i nie chcesz słyszec prawdy od ludzi o tym #!$%@? dnie. Żyj sobie w kłamstwie jak ci to odpowiada @PsychodelicznyWiking: już się #!$%@? tylko po co ci to było? Oczywiście mózg ci mówi co innego ze jest ok- być może jest zależy co ty z tym zrobisz dalej ale nie tłumacz sobie ze jest ok bo
  • Odpowiedz
@OREO-30: a właśnie ze sie zesram żeby ci udowodnić w jak głębokiej jesteś dupie i jak twój mózg musi sobie to tłumaczyć. Nie jestem praktykiem tego nałogu ale innego i wiem czym jest kłamstwo a czym jest prawda ale i tak #!$%@? z mojego gadania, przekonasz się na własnej skórze. BO TO JEST BARDZO SILNY OPIOID CZAISZ TO #!$%@? CZY NIE? Robiąc first shot otwierasz sobie bramę do piekła
  • Odpowiedz
@OREO-30: i zawsze będę prostował te wasze argumenty mające się nijak do RZECZYWISTOŚCI (tej prawdziwej nie tej ułudy) po aby może choć jedna osoba nie #!$%@? sobie życie przez nieświadomość
  • Odpowiedz
@Hyyerr: Teraz nie mam pewności że się ze mną droczysz xD
Przecież wyraźnie po tym zdaniu piszę że w końcu hamulce puszczają i najpewniej się #!$%@?.
Ale na pewno nie za pierwszym razem.
  • Odpowiedz