Wpis z mikrobloga

@MrBanana: 1. I zdecydowanie auta z silnikiem spalinowym wiem ze ekologia postęp itd ale ja jako już lekko starzejący się bede miał do spalinowych aut sentyment i jednak zapach benzyny ryk silnika to będzie coś
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Owszem, ja uważam za pokraczne właśnie za to że łamie schemat. Dziwnie na to patrzę bo to coś nowego, siedzieć okazji nie miałem jeszcze w tym modelu, tym bardziej w jakimkolwiek Peugeot'cie xD
Siedziałem za to w takiej trójce(jak mniemam) jak na zdjęciu, tyle że w bardziej bieda wersji, bez mpakietów i 2 strefowego climatronicu. Jednym słowem bardzo przyjemnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MrBanana: oba są brzydkie. Ale wybrałem 2 bo gdyby nie ta ohydna kierownica toby było całkiem spoko wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na 1 nasrane wszystkiego bez ładu.

W m3 najbardziej podoba mi się ten potężny klimatyzator. Tych nawietrzników samochodowych po prostu nienawidzę. Ohydne i #!$%@?ące.
  • Odpowiedz
@MrBanana: Pomijając już, czy to wnętrze BMW jest ładne, to tutaj najważniejsze jest to, że to drugie jest obrzydliwe. Minimalizm jest fajny, owszem, ale to wygląda dramatycznie. Jak wnętrze jakiegoś auta sprzed 50 lat z doklejonym tabletem na środku, tandetne i spartańskie zamiast nowoczesne i eleganckie.
  • Odpowiedz
@jamtojest: dla mnie to te wnętrze tesli wygląda jak taki mebel i nie wiem czy kierowcy lubią tak cały czas przechylać głowe w prawo, żeby zobaczyć ten tablet, ale nigdy nie jeździłem więc nie wiem.
  • Odpowiedz