Wpis z mikrobloga

W pętli czasu i przestrzeni: Pociąg "Zanettii", "Paris time gap", eksperyment "Filadelfia".

Jest dużo zagadkowych zjawisk, które przez lata nie mogą rozwikłać najbardziej wnikliwe umysły. Chcielibyśmy usłyszeć logiczne wyjaśnienia, ale na razie musimy się zadowolić hipotezami. Te najbardziej niezwykłe w artykule na telegra.pl z serii "Nierozwiązane amelinowe tajemnice z @RFpNeFeFiFcL".

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4870587/w-petli-czasu-i-przestrzeni-pociag-zanettii-paris-time-gap-filadelfia/

Jest Moc!


Zgodnie z życzeniami wołam do piątkowego znaleziska:
@StaryWilk @sodoom @DyG121 @jacowykopek @slash83 @Glos_z_sali @europa @BionicA @Satizo @Mandalorianin @tylkostrimi @Mega_Smieszek

#zainteresowania #ciekawostki #paranormalne #creepystory #foliarskieopowiesci #opowiescizpsychiatryka #gruparatowaniafoliarzy #foliarze #tajemnice #teoriespiskowe
RFpNeFeFiFcL - W pętli czasu i przestrzeni: Pociąg "Zanettii", "Paris time gap", eksp...

źródło: comment_3RQcP1p5jd9o4XGLPS3ShnZfmAl7ZZLQ.jpg

Pobierz
  • 7
@RFpNeFeFiFcL:
Mam prośbę - dodawaj do swoich znalezisk, np w pierwszym komentarzu notkę, że znalezisko ma charakter foliarsko-humorystyczny.

Unikniesz w ten sposób:
- zakopów za "informację nieprawdziwą"
- szerzenia dezinformacji. Część ludzi może takie znalezisko potraktować poważnie, a to moim zdaniem szkodliwe działanie. I tak mamy wystarczająco na wykopie znalezisk ze zmianynaziemi.pl, które wchodzą na główną.
No mi się wydaję ze i sam opis: "Nierozwiązane amelinowe tajemnice z @RFpNeFeFiFcL".

I tagi #foliarskieopowiesci #opowiescizpsychiatryka #gruparatowaniafoliarzy są wystarczające aby minimalnie rozgarnięty wykopowicz zrozumiał że to nie jest poważny tekst.

Widocznie jestem typowym wykopkiem bo nie przeczytałem opisu. Tylko sam nagłówek.


Co do zakopów, to niektórzy zakopują artykuły z Physical Review Letters o pracach noblistów jako ...informacja nieprawdziwa


@RFpNeFeFiFcL:

Foliarze :)