Wpis z mikrobloga

@przepyszna_frytka:
Są skórzane, obawiam się, że będą przez to strasznie gorące.

Sporo zawodników trenuje/startuje w tych: https://www.ebay.com/itm/SABO-Deadlift-deadlifting-weightlifting-powerlifting-crossfit-shoes-ALL-SIZES/162235463770?hash=item25c5fcb85a:m:mh3jiCr7jbRNqbbv6y0e1qQ&frcectupt=true

1/5 ceny, plus oddychają, ale drugi pasek może przeszkadzać przy przysiadach.

Uprzedzając pytanie: nie miałem na nogach, ale gdybym myślał o osobnych butach do ciągów to bym je wziął.
@podnosnikhydrauliczny: @urak666: @sharkslayer: tu chyba jedyna sensowna recenzja tych butow jaka znalazlem - ogolnie to trampki gorzej wypadaja z paru powodow:
- maja miekka podeszwe (pod ciezarem moga sie zgniatac) przez co nie sa tak stabilne
- nie maja tak duzej przyczepnosci - np Bryce Krawczyk z Calgary Barbell raz wspominal jak mu sie noga wyslizgnela w trakcie martwego sumo i mu prawie na stope spadlo “800lbs” (jakies 365kg)
@przepyszna_frytka: Ja polecam zapaśnicze, podeszwa jest cienka, giętka, ale w miarę twarda. Podeszwa się nie ślizga i są wygodne. Mam Adidas Havoc 2 i dopóki się nie rozwalą to raczej ich nie wymienię. Robię w nich cały trening. Porównania do butów typu Sabo/baletki do ciągu niestety nie mam.
@przepyszna_frytka: zalezy jakie te trampki, ja teraz testuje jakies conversopodobne z lokalnego sklepu i sa git. Ogunie testowalem juz mośki, adasie powerlifty, power perfecty z tych z podwyzszeniem i miedzy nimi nie poczulem zadnej roznicy. Z butow plaskich testowalem jakies zwykle „adidasy” czego nie polecam xD adasie havoc byly lepsze ale nie nadaja sie do siadow ani do szerokiego sumo, teraz testuje wlasnie zwykle trampki i sa git. Nastepne pewnie kupie