Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki. Dzisiaj mam drugie spotkanie z #rozowypasek z #tinder i w sumie nie wiem gdzie ją zabrać. W okolicy nie ma żadnej knajpy, są tylko jakieś speluniarskie bary. Jest za to park. Do parku jakieś 15min się idzie, dzisiaj ma być 10 stopni wieczorem więc chyba nie będzie źle, żeby usiąść na ławce?

Jakaś pizzera/knajpy (w piątek knajpy całe zajęte jak co weekend, więc zostaje ta pizzeria) są w odległości gdzieś 35min w jedną stronę, więc trochę daleko.
Nie chciałbym też wychodzić na 3h, podejrzewam że 1-2h byłyby optymalne.

Czy park da radę? myślałem też, czy by nie wziąć jakieś piwko operacyjne do tego parku - ale nie wiem czy wypada z dziewczyną? Trochę dziwnie by to chyba wyglądało, wlazł do monopolowego i z browarem #!$%@?ć do parku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
dzisiaj ma być 10 stopni wieczorem więc chyba nie będzie źle, żeby usiąść na ławce?


@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to ja bym nie ryzykował z parkiem. Co innego sobie pochodzić, a co innego siedzieć w takiej temperaturze, zwłaszcza że o tej porze roku są zimne podmuchy wiatru. Wystarczy żeby dziewczyna była zmarzluchem i może mieć ochotę żeby się szybko zwinąć.
@AnonimoweMirkoWyznania: siedzenie na ławce wieczorem jak jest niezbyt przyjemnie, zaraz się zrobi zimno i nieprzyjemne. To jest słaba opcja moim zdaniem.
Nie możesz zapytać czy nie ma ochoty na spacer? Że może wskoczycie w wygodne buty, wygodne spodnie i przemaszerujecie sobie kilka kilometrów a potem wrócicie uberem albo wejdziecie do jakiejś kawiarni na gorącą czekoladę.
@AnonimoweMirkoWyznania: masz auto? jak tak to okolice miasta, space przy jakiś turystycznych atrakcjach, zabytkach. jak nie, to jeśli między pierwszym, a drugim spotkaniem dużo pisaliście, uważam, że piwo nie jest najgorszym pomysłem.