Wpis z mikrobloga

Gościu wlazł 2 sekundy przed zielonym, jak już samochody ruszyły


@dwarfguard: czekaj bo się zgubiłem...
Gościu wszedł na pasy, jak samochodu ruszały... znaczy się wtargnął na jezdnię
Gościu wszedł na pasy, przed zielonym światłem... dla samochodów? Wtargnął na jezdnię. Dla pieszych? Wtargnął na jezdnię.
Bo jak na chwilę obecną, to obie opcje oznaczają, że mandat dostał z dobrego powodu.
  • Odpowiedz
@BeetleJuice: czego go mandat nauczy? że mamy #!$%@?ą policje która nie myśli ;d?
Jeju jak mnie to w tym kraju drażni że jak jakiś przepis jest bez sensu to i tak bezmyślnie trzeba karać!!
Prosta sytuacja - zakaz picia piwa w parku.
a)siedzi sobie parka na ławce piją po piwku, czilują , uśmiechają się i normalnie gadają, 0 syfu wokół nich.
b) siedzi sobię patusiarnia wszędzie fajki, puszki, butelki ogólnie syf
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: W tym tygodniu cudem uniknąłem potrącenia matoła, który wszedł na przejście dla pieszych pomimo czerwonego światła nakazującego mu czekać. Faktycznie, tumana z własnej woli mandat niczego nie nauczy ale jak się da takiego ogolić z gotówki to dobrze.
Zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych jest słuszny, parka niech sobie usiądzie wygodnie w pubie albo jeżeli lubią piwko w okolicznościach przyrody to jechać do lasu i tam chillować.
  • Odpowiedz
@BeetleJuice: Moim zdaniem przechodzenie na czerwonym jest spoko tak jak w Londynie.
O ILE
nic nie jedzie, jest 0 ruch, 41324312 upewnisz się że nikomu nie zagrażasz
Jeśli zaś coś się stanie a wszedłeś na czerwonym to TY płacisz kierowcy za zniszczenie auta.

Co do alko nie potrafię tego zrozumieć, co jest złego w piciu KULTURALNYM w parku ? Czemu mam płacić 7zł za piwo w pubie jak mogę w ładniejsych
  • Odpowiedz
@BeetleJuice: nie wiem, w UK np widzialem jak policja na 2 pasmowce sie zatrzymala zeby przepuscic kobiete ktora przechodzila na druga strone ulicy a stala na wyjezdzie z supermarketu. Nikomu nic sie nie stalo i dupa na mirko nikomu nie pekla ze ktos przeszedl w miejscu ”””niedozwolonym”””
  • Odpowiedz