Wpis z mikrobloga

#90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter

Dzień 81/90 - trening zaliczony.
Dziś rano lekko zaspałam, miałam taki fantastyczny sen, że nie chciało mi się wychodzić z łóżka... Pomimo braku chęci wstałam i poszłam na zajęcia. Okazało się, że to była najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić. Spotkałam się z ludźmi oraz po szkole miałam całkiem sympatyczne spotkanie podczas którego ja byłam jak nie ja. Normalnie (prawie) rozmawiałam i przełamałam swój lęk. Opowiedziałam o tym siostrze, ale stwierdziła, że za bardzo przeżywam. Może i ma rację, ale dalej się cieszę jak małe dziecko. Wieczorem miałam jeszcze angielski i podczas zajęć udało mi się całkiem swobodnie rozmawiać z osobą przy której cały czas się wcześniej jąkałam i byłam onieśmielona. Nie wiem skąd ta zmiana, ale mi się bardzo podoba. Mogła by częściej gościć w moim życiu. Także ogólnie #chwalesie czy coś.

Tak poza tematem, polecicie jakiś fajny #film? Czeka mnie jutro długa podróż i miło było by obejrzeć coś ciekawego. Tematyka dowolna.

Miłego wieczoru!

#wyzwanie
#gownowpis
Asia24164 - #90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter


Dzień 81/90 - trening zaliczony.
D...

źródło: comment_6zNy5bhTuXwtvudRIqLwl3v8jUnV9L2v.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Asia24164: O takiej lasce która przemycała narkotyki i to takie nowo stworzone i jej sie torebka w jelicie z nimi rozwaliła i miała takiego kopa energii ale to musisz sama zobaczyć:D
  • Odpowiedz