Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada T-Mobile, który miał 40.88% głosów i zajmuje 4. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszego operatora z pozostałych! Do dzieła!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast dzisiaj odpada T-Mobile, który miał 40.88% głosów i z...

źródło: comment_kPpEMr2M9lMzsbmA3G2NwS3wT91VOg2G.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszego operatora

  • Plus 58.4% (778)
  • Heyah 28.6% (381)
  • nju mobile 13.1% (174)

Oddanych głosów: 1333

  • 31
@Bergi: też tak uważam, orange nie lubię za te ich myki z Neostrada i przedłużaniem umowy z automatu na pół roku, ale co by nie mówić, na Orange i zwłaszcza T-mobile zawsze miałem najlepszy zasięg, najlepsze pingi i najlepszy up/down. Ostatnio sprawdzałem to bez spiny T-mobile wyciągał u mnie (wro) ponad 130 mbit średniego down, gdzie play ledwo wypluł 55 xd

@oba-manigger: ale wiesz, że Heyah i nju to są
was #!$%@? na łeb xDDD Orqnge i Tmobile z najlepszymi zasięgania i prędkością neta odpadają xD idźcie tam biedaki do tych pre paidow bo 3zł taniej XDDDDDDDD


@Bergi: to. przetestowałem chyba każdą sieć, Orange+tmo jako Networks orają wszystkie inne sieci jeśli chodzi o zasięg LTE. Na dodatek w takim tmo na firmę mogę mieć nieograniczonego neta zarówno w domu jak i na telefonie. Wykopków #!$%@?ło ( ͡º ͜ʖ͡
@oba-manigger : zostanie na koniec heyah i nju. heyah to jest to samo co t-mobile, a nju to samo co orange. Kiedy wy zrozumiecie, że te pary to są te same sieci - ta sama infrastruktura i te same systemy oraz standardy obsługi klkenta, nawet ci sami pracownicy więc ta wasza obsługa, na którą tak patrzycie jest taka sama xD To że macie inny kolorek na karcie sim i na doładowaniu to