Wpis z mikrobloga

@somskia no ja też nie widziałam ale oglądałam ostatnio program dokumentalny o różnych ramach zrobionych przez ludzi tylko dla wyglądu i ich problemach. I właśnie mówili tam, że często takie kotki są kupowane bo fajnie wyglądają ale już ludzie nie wiedzą, że trzeba mu przystosować mieszkanie/dom. Na pewno taki kotek może być sześliwy ale potrzebuje więcej uwagi. I trzeba się z nim bawić, a czasami gdzieś podnieść i wsadzić albo zdjąć
  • Odpowiedz
@robert005 no większość kotów nie ma problemu żeby wyskoczyć na parapet czy zaskoczyć z szafy. Ten też jest sprytny, na pewno na niską kanapę czy łóżko wejdzie, ale w porównaniu do normalnych kotów mu dużo trudniej. Do zdjęcia mógł go ktoś posadzić tam :) A jak by chciał zaskoczyć z kilku metrów to by sobie mógł zrobić krzywdę.
  • Odpowiedz
@lewoprawo nie no niscy faceci są chyba raczej normalni, wręcz kiedyś nawet średnia wzrostu była dużo niższa niż teraz więc to bardziej wysocy faceci są wyjątkowi. A ten kotek to raczej odpowiednik kogoś kto ma za krótkie nóżki w stosunku do reszty ciała i problem żeby skakać wysoko czy grać w kosza ;)
  • Odpowiedz