Wpis z mikrobloga

Witam, trochę pooglądaliśmy samochodów z #rozowypasek, Hyundai I20, I30, Peugeot 2008 1,2 itp., ostatnio byliśmy w skodzie i handlowiec zaproponował nam swój samochód Skoda Rapid Spaceback na full wypasie z 2017r., przebieg 20kkm,silnik 1,2 TSI 110KM, który kupił z tego salonu, teraz sprzedaje i chce wziąć nowe. Gwarancja kończy się w tym roku (skody mają 2 letnie) ale są jeszcze 2 przeglądy serwisowe w ASO w cenie samochodu. Co myślicie o takich samochodach? Nasz budżet to 50 tys.zł i szukam samochodu dla różowego na dojazd do pracy (75% miasto, 25% trasa). Pomocy (,)
#motoryzacja #samochody #kupnosamochodu #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kudlaty_zonaty: Dla dziewczyny to wiadomo, że auto powinno być mniejsze, a na takich jakos specjalnie się nie znam. Ale co np z taką mazdą 3? Sam mam w sumie prawie 10 letnią mazdę, i nie mam żadnych problemów. Ale mieszkam w Niemczech, w Polsce podobno były jakies problemy z korozją w nowych mazdach, podczas gdy u mnie nie ma nawet śladu po 9 latach.
  • Odpowiedz
@kudlaty_zonaty: jakiś czas temu ojciec szukał czegoś w tym budzecie, po jazdach próbnych nowymi skodami i hyundaiami wybór padł na golfa 7 z 2015 roku z silnikiem 1.2 tsi. Żyleta, wygodny, mocny, komfortowy, i nic się z tym nie dzieje. 45k cena. Te wszystkie nowe niskobudzetowe są sztywne strasznie, źle się jeździ.
  • Odpowiedz
@kudlaty_zonaty: moim zdaniem samochód idealny do miasta, wysoko zawieszony, nie za duży z zewnątrz, a w środku jest przestronny, nawet z tyłu dużo miejsca na nogi. Silniczek 1.2 trzycylindrowy wystarczy, na trasie też te 120-130 można jechać, spala średnio około 6-6.5l/100. Jest aplikcja na telefon łączy się automatycznei przez bluetooth i mamy dokładne spalanie oraz ile przejechaliśmy kilometrów z dokładnym adresem skąd, dokąd. Jakość plastików na dobrym poziomie. Często trafiają
  • Odpowiedz
@kudlaty_zonaty: tak, teraz widzę, że szukasz czegoś mocniejszego. Myślalem, że jak dla kobiety to wystarczy 1.2 82KM i ta opinia to była do samchodu z tym silnikiem. Polecam się przejechać, wbrew pozorm daje radę, a te autko jest dość lekkie, jak pamiętam to waży 1100kg czy mniej nawet. Z tego co wiem, z tym silnikiem nie ma problemów. Z wersjami turbo też czytałem, są różne przygody, chociaż mieli to już
  • Odpowiedz