Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie może wydać się głupie ale sam nie wiem co mam myśleć, chodzi o to ze jakieś 1,5 miesiąca w w pracy która była tymczasowa poznałem jedna dziewczynę, trochę się porozmawiało itd i odniosłem wrażenie ze do mnie zarywa bo wszystko było na plus w tych sprawach. Chciałem coś działać ale tak się złożyło ze nagle zniknęła jak większość osób z tego zakładu a tydzień później i ja zmieniłem na co innego, przez ostatnie 1,5 miesiąca widziałem ja na mieście może z dwa razy ale z daleka, równo tydzień temu także z tym ze już mnie zauważyła, uśmiechnęła się i powiedziała cześć i na tym koniec bo nam obojgu się spieszyło.

Przechodząc do sedna to nie będzie to źle wygladac jeśli któregoś dnia znów ja przypadkiem spotkam i wtedy wyjdę z propozycja się gdzieś umówić i pogadać? XD

Niestety nie mogę jej znaleźć na FB a telefonu tez nie wziąłem wiec tylko trzeba liczyć na przypadkowe spotkanie zwłaszcza ze mniej więcej wiem gdzie mieszka i za każdym razem widywałem ja w tym samym miejscu.

Nie będzie wygladac to głupio jeśli wyjadę z taka propozycja tak na spontanie na ulicy?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #kiciochpyta #podrywajzwykopem #rozowypasek #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6