Wpis z mikrobloga

Jutro o 8:00 zaczynają się urodziny #aliexpress a jeśli chcecie mieć szansę na podwyższony #cashback z #planetplus to sprawdźcie czy macie już zainstalowaną ich wtyczkę oraz wyraziliście zgody marketingowe (można je sprawdzić tutaj). Pamiętajcie również o wyłączeniu pozostałych wtyczek, szczególnie tych od blokowania reklam. Najlepiej robić zakupy z osobnej przeglądarki ze świeżo wyczyszczoną historią/ciasteczkami.
Najważniejsze:
- ograniczcie ilość otwartych kart do minimum

- nie klikajcie w żadne linki prowadzące do aliexpresss (w tym konkretnych przedmiotów) poza przyciskiem przejscia ze strony #planetplus
- zaleca się rozpoczęcie zakupów od pustego koszyka, możecie wcześniej dodać przedmioty do listy obserwowanych tzw. Wish Listy
- po przejsciu ze strony #planetplus, transakcje realizujcie sprawnie, żeby nie wygasła wam sesja przejscia na #aliexpress
Więcej info na stronie
Z uwagi na fakt, że jutro tymczasowy #cashback moze wynieść nawet 50% to warto pamiętać, że "Maksymalny zwrot, jaki naliczany jest od jednej transakcji to 50$" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chętnych do rozpoczęcia zabawy, zapraszam do rejestracji z tego linka: KLIK

Pobierz widmo82 - Jutro o 8:00 zaczynają się urodziny #aliexpress a jeśli chcecie mieć szansę...
źródło: comment_J0WuQbrpaxln4GT03vOX59rqDFrglzie.jpg
  • 22
@ChineseMobilePhones: tak, wg. mnie termometr nie jest dobrym rozwiązaniem jeśli planetplus chce ograniczyć hurtownikom udział w promocji, zrobiłem nawet sondę w poniedziałek, która również potwierdziła, że ludzie wolą dużo niższy a pewny cashback niż zabawy w takie termometry. W #topcashback nie podoba mi się, że nie można składać reklamacji w banggood a i tak korzystam i tam pod tym tagiem również znajdziesz dużo moich komentarzy. To nie zmienia faktu, że mam
warunek: platnosc przelewy24 - to ja podziekuje :/


@PurpleHaze: tak, to niestety podnosi koszta średnio o 6-9gr w stosunku do #revolut co przy $100 daje 6-9zł. Realizując zakup przy podwyższonym cashbacku do np. 15% to mimo to opłaci się... oczywiście jeśli transakcja zostanie rozliczona pozytywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: no wcale nie reklamujesz... Zobaczcie mój ostatni wpis, ta wtyczka śledzi was na wszystkich stronach. Stanowczo odradzam instalowanie tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moderacja proszę o reakcję na masowe reklamowanie wtyczek wyłudzających dane waszych użytkowników. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Czy trzeba kręcić Małysza aby była jakakolwiek reakcja?
@sebask: pytam jeszcze raz... co zbiera wtyczka PP bo zarzucasz, że coś zbiera (z sugestią, że coś nad wyraz poufnego), ale nie wiemy co, ale krecisz małysza, ze coś zbiera mimo, ze sam napisałeś o tej wtyczce we wcześniejszych swoich wpisach:

nie ma żadnej możliwości zweryfikowania tego. A faktem jest że zbieracie stanowczo zbyt wiele danych.

Powiedziałeś A to czekam na B
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: informacje o wszystkich odwiedzonych przez użytkownika stronach, zupełnie nadmiarowe informacje. I napisz jeszcze raz że ich nie reklamujesz.
@sebask: czy pytanie o działanie wtyczki, ktorej zarzucasz działanie to jest reklama? chyba spadłeś z rowerka :)
PS: Skąd pewność, że te informacje są zbierane przez wtyczkę i raportowane na ich serwery? Może maja tylko porównać czy odwiedzana strona daje możliwość cashbacku a jeśli tak to wywala komunikat dla użytkownika, ze jest taka opcja. Mam dziwne wrażenie, ze sezon na skoki zakończył się a Ty na siłę kręcisz małysza bo kiedyś
@widmo82:

Skąd pewność, że te informacje są zbierane przez wtyczkę i raportowane na ich serwery?

udowodniłem to. Na co planetplus chciał mnie spławić ogólnikami, które kupiłby może ktoś bez pojęcia o tym jak to działa (czyli np ty). Zbiera nadmiarowe dane, nie wiadomo po co i to jest faktem. Nie napisałem nigdzie teorii spiskowej typu "na pewno sprzedają ruskim żeby odbić sobie wysoki % cashback"!
Starasz się na silę bronić ich
@sebask:

Najlepiej robić zakupy z osobnej przeglądarki ze świeżo wyczyszczoną historią/ciasteczkami.


Od niemal samego początku mojej przygody z cashbackami robię właśnie tak. Owa wybrana przeglądarka nie służy mi do niczego innego- wyłącznie zakupy raz na jakiś czas z cb. Po każdym zakupie factory reset. Nie próbowałem jeszcze tej wtyczki ale nawet jeśli ona zbiera jakieś tam dane, to co mnie to obchodzi, skoro ma dostęp do... No właśnie, do niczego (
@widmo82: na pewno nie zapisuje całego mojego ruchu w przeglądarce, a to mnie w tej chwili interesuje a nie twoje domysły czemu apka od szczoteczki chce uprawnienia do lokalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebask: o kurcze, masz faktycznie problem, dobra rada (darmowa): odinstaluj wtyczkę - analogiczna sytuacja jak nie wyrażasz zgody na nagrywanie na infolinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I druga darmowa rada... używaj osobnej przeglądarki tak jak pisał Ci to ktoś inny dziś bo coś kręcenie małysza nie wychodzi Ci najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)