Wpis z mikrobloga

Ta druga to jak piszą mocno przekręcony rocznik, ta pierwsza yz zresztą chyba też, jak chcesz zweryfikować rocznik to prosisz o podanie vin, a następnie wstukujesz ten numer w tak zwany vin dekoder, do każdej marki można znależć w google taki decoder i tam bedzie ile jest prawdy w ogłoszeniu. A takto generalnie po zdjęciach to nie wiele się stwierdzi, trzeba by na żywo ogarnąć jak to sie prezentuje i jaki stan
  • Odpowiedz
@matflo11: NIkt nie zmienia obszycia siedzenia motocykla ot tak sobie. Zazwyczaj świadczy to o większym przebiegu.
Pamiętaj że są to motocykle z wysilonymi silnikami w których tłok z pierścieniem wymienia się według instrukcji co 25mth wał co 50mth cylinder co 50mth. Kompleksowy remont tylko silnika to 6tys zł. Myślisz że ktoś 10mth temu wyremontował sprzęt a tera tobie w pełni sprawny sprzeda za 6tys zł?
Tak przy okazji masz 5-6tys zł
  • Odpowiedz
@matflo11: "Cholera bo jestem bardzo napalony, a nawet ten ktm który wygląda na zadbanego tez do kitu?"

Dla tego tym bardziej nie kupuj bo nie myślisz ze by kupić fajny sprzęt tylko żeby tylko coś kupić. W crossówkach liczy sie aspekt mechaniczny a nie to czy ma ładną okleine. Kupisz szrot i dołożysz tyle samo co mógłbyś odłożyć i kupić coś młodszego w okolicach 10k. Poza tym kupisz za 5k zrobisz
  • Odpowiedz
@matflo11: Masz prawo jazdy na motocykl?
Możesz prowadzić motocykle 125?
Masz jakieś doświadczenie w jeździe motocyklem
Masz jakieś doświadczenie w jeździe motocyklem terenowym?
Masz kask spodnie kórtkę itp. na motocykl?
Ile kasy możesz przeznaczyć na sam motocykl?
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: prawka nie mam i nie mam uprawnien do jazdy motocyklem wiec pozostanie hardkorowa jazda, raz probowalem ruszyc exc 250 i nie pyklo wiec nie mam doswiadczenia, kask i buty dokupie do motocykla, sam motocykl 6k
  • Odpowiedz