Wpis z mikrobloga

@steemm: Tak, ale żeby zakopać znalezisko, to należy zapoznać się z jego tytułem oraz opisem.

Tutaj mamy przypadek zakopywania znalezisk bez czytania treści. Były one zakopywane natychmiast po dodaniu. To nic innego jak manipulacja głosami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lipathor: sam wczoraj pisał, że zakopał znalezisko, bo podobne już istniało. Był w stanie stwierdzić to w ciągu 3 sekund, bo po 3 sekundach znalezisko zakopał xD
  • Odpowiedz
Jeszcze pamiętam jak neuropki tłustymi paluszkami morderacji próbowały mi załatwić bana gdy od święta zdarzało mi się zakopać inf. nieprawdziwe, manipulacje i łgarstwa z oko.michnika i Gowno Wybiurczej.

I to na podstawie jakiś trzech neuropejskich wykopalisk do których masowo się zwoływani by w kilkanaście minut mieć główną z płomieniem.

A tu piękna obrona Szkieletora z neuropy który zakopuje wszystko jak leci w kilka sekund po skrypcie.
Jak by istniał rigicz na wykopie to Szkieletor i jego obrońcy powinni byli by dostać perma.
  • Odpowiedz
@plackojad: @Lipathor: Ja tylko dodam, że nawet jeśli by nie używał skryptów (co jest bardzo wątpliwe) to zakopywanie w 3-20 sekund powinno być nagradzane banem zawsze. W 3 sekundy przeczytasz najpewniej tylko tytuł, ale nie zapoznasz się z treścią opisu, a tym bardziej znaleziska nawet w 20 sekund. Nawet bez skryptów podchodzi to pod bana, bo wychodzi na to, że @lavie zakopywał masowo losowe znaleziska (choć losowymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UberKatze: juz to pisalem dwa razy. Prawaki o byle trolika boldupią po tydzien i zakladaja pierdylion znalezisk to i mi chyba wolno napisac na mirko moją opinię?
  • Odpowiedz
@Lipathor: Wolno, oczywiście. Ale to nie znaczy, że twojej opinii nie możemy ocenić i odpowiedzieć. Nie masz sensownych argumentów w dyskusji, Mirki cię gaszą na każdym kroku, ale i tak brniesz w swoje.
  • Odpowiedz