Wpis z mikrobloga

Tak was widze przegrywy, zgrywacie badbojów i nienawidzicie p0lek, ale w głebi serca to marzycie o nich i chcecie się do nich przytulić. Płaczecie w nocy w poduszkę i snujecie życiowe scenariusze z witaminkami w roli głównej. Wyobrażacie sobie jak uprawiacie z nią seks i spędzacie z nią resztę życia.
Polki są nawet fajne, mam jedną w domu i powiem wam że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wiadomo, poczatki na tinderze są trudne, ale jak pokonacie początkowe trudnosci to przekonacie się że te hipergamiczne bestie po bliższym poznaniu, są tak naprawde, słabe, kruche, glupiutkie i zależne od was. To że one na początku startują z uprzywilejowanej pozycji to nie znaczy że całe życie bedą tak miały. Uwierzcie mi, takiej Julce Kowalskiej jest w życiu ciężej niż wam. Robota za marny grosz w Rossmanie, słabosc fizyczna, perspektywa utraty urody, wychowywanie dzieci, obawa przed utratą partnera i bycia samotną.. nie dziwcie się że polka chce sie wyszaleć, jak taki nędzny żywot przed nią.

#przegryw #p0lka #tinder #zwiazki #100smutnychkoniobijcow #rozowepaski #seks
Pobierz daeun - Tak was widze przegrywy, zgrywacie badbojów i nienawidzicie p0lek, ale w głeb...
źródło: comment_9SMo4Kmwe5aAx4P1hS8fFYZAFxciOHpN.jpg
  • 7
@daeun: XD Chyba jesteś gorszy od przegrywów. Nie wiem co gorsze. Oni wzywają p0lki od "coo#vów" co brzmi jak rozpacz i złość w każdym razie to nic obiektywnego, za to Ty ładnie im merytorycznie jedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) "są tak naprawde, słabe, kruche, glupiutkie i zależne od was." Czyli uważasz je za ludzi gorszego sortu