Wpis z mikrobloga

#zalesie #madki #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, jak mnie wk0rwia żona szwagra (siostra mojej żony). Mają 1 dziecko agatkę, które jest w 5 klasie ma chyba 11 - 12 lat. K0rwa żygać mi się chcę, jak widzę ty wysrywy madki na fejsbuku:

- agata wygrała konkurs powiatowy na najlepszy poemat
- agatka zajęła 3 miejsce w województwie na najlepszy obraz
- agatka zdobyła mistrza w najlepszym wierszu na temat ten i ten

ITP.
K0rwa chodzi o to, za przeproszeniem, że agatka ledwo umie powiedzieć co lubi, lub czego chce. Ale jej ojciec (nauczyciel historii - humanista) i madka (prowadzi kwiaciarnie), odpi3rdalają za nią wszystkie te prace - i nie wiem po jaki ch0j ludzie piszą komentarze typu: gratuluje, zdolne dziecko itp. Przecież to śmierdzi ch0jem na odległość, że to dziecko samo tego nie robi tylko jej starzy - więc po co się takim czymś chwalić ?
  • 3
@samuraj24: miałam kiedyś w znajomych na fejsie matkę typa, co był ze mną przez jakieś 9 lat w jednej klasie (podstawówka + część gimbazy).
No taki gównoposting uskuteczniała, że się w pale nie mieści. Jak nie randomowe foty młodszej siostry tego szczawia w ilościach, że świętego by ch#j strzelił, to średnio co dwa tygodnie (a nawet częściej!) posty z oznaczoną okalizacją szpitala i "czuje się: zestresowana", oczywiście na wszelkie pytania "co