Wpis z mikrobloga

Jesteś znudzony piciem piwa marki Królewskie ze swoimi sztywnym znajomymi? Albo wręcz przeciwnie, cierpisz z powodu braku życia towarzyskiego i tylko zamulasz przed kompem? Czy może jesteś po uniwerku i nigdy nie widziałeś dziewczyn z polibudy, a chciałbyś? Nigdy nie zostałeś wyjaśniony? Pragniesz spróbować podlaskiego bimberku albo popić wódkę sopliczką? Kochasz cringe i niezręczne sytuacje? Chciałbyś popisać się swoim nieziemskim flexem? Chcesz wiedzieć czy Bednarz istnieje? Nigdy nie piłeś amareny z bepowerem? A może jesteś wielkim fanem karaoke? Czy po prostu jesteś tęczowym paskiem i brakuje ci czułości?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choć jedno z powyższych pytań to nie może cię zabraknąć na Gównowpis Party vol. 3! Już pod koniec maja, a dokładniej - 25.05 czeka na ciebie wyjątkowe, niezapomniane przeżycie w postaci największego festiwalu męskiej miłości i somerków w Warszawie.

Poprzednie wydarzenia były organizacyjnymi sukcesami pomimo braku jakiejkolwiek organizacji, więc oczywistym jest, że zdecydowaliśmy się w tym roku je powtórzyć. Na pierwszym zawiązały się piękne przyjaźnie, zostały przelane litry alkoholu i wymieniono wiele homoseksualnych uścisków.

Warto zaznaczyć, że #gownowpisparty to nie tylko chlanie na umór i darcie #!$%@? przy nieistniejącym już płocie [*], ale także kulturalne wydarzenia towarzyszące takie jak: zwiedzanie muzeów i rezerwatów przyrody, degustacja trunków z całego świata, wymiana kontaktów biznesowych, koncerty Chopinowskie, domówki i sesje fotograficzne.

Garść statystyk:
- odbyły się dwa oficjalne #gownowpisparty w #warszawa z dwudniowymi beforami i dwudniowymi afterami
- przyjechało na nie mnóstwo ludzi z całego kraju i zagranicy (naprawdę)
- odbyły się również dwa #gownowpisparty on tour, jedno w #bialystok, drugie w #krakow
- mieliśmy też zaszczyt przeżyć specjalne #gownowpisparty z udziałem takich VIP-ów jak @phaxi @fikaczu_ oraz @nomus

Wydarzenie znajduje się pod tym linkiem. Warto się zapisać, bo planujemy zrobić plakietki.

Wołam osoby plusujące i komentujące wpis odnośnie poprzedniego wydarzenia, bo tak mi najłatwiej skopiować, jako że mirkolisty już nie istnieją, więc nie strzelać do mnie!

#wykopiwowarszawa #gownowpis
kwasnydeszcz - Jesteś znudzony piciem piwa marki Królewskie ze swoimi sztywnym znajom...

źródło: comment_c72y4NuyxJecdhQA3cTpMO74xM0E8wPn.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz