Wpis z mikrobloga

Dziś minął dokładnie rok od założenia aparatu. Aktualnie na sam aparat, pierwszą wizytę, zdjęcie i wizyty kontrolne wydałam 5030 zł. Czy warto jest zakładać aparat? Warto! Ja osobiście czuję się 10x piękniejsza dzięki tej lśniącej zbroi, a noszenie jej, tak jak wszyscy straszą nie jest wcale takie złe. Szczerze mówiąc to kocham swój aparat! Więc jeśli jeszcze się zastanawiacie, to polecam! W razie pytań służę pomocą #ortodoncja #pokazaparat
Pobierz m.....f - Dziś minął dokładnie rok od założenia aparatu. Aktualnie na sam aparat, pie...
źródło: comment_QiQT16GlPs126bSz8vr7Lk3bmhoDklAt.jpg
  • 112
@mamawolf: 15 lat temu nosiłem aparat, niestety trafiłem na strasznie niekompetentną ortodontkę - po zdjęciu aparatu nawet nie wspomniała, że istnieje coś takiego jak retencja i nie pomyślała, że niektórym ósemki wyrzynają się szybciej niż innym (zaczęły mi wychodzić jakiś rok po zdjęciu aparatu - w wieku 13-14 lat) więc kiedy zrobiłem pantomogram było już za późno - zanim pozbyłem się wszystkich ósemek zdążyły rozepchać mi zęby z powrotem (szczególnie dół,