Wpis z mikrobloga

Dziś minął dokładnie rok od założenia aparatu. Aktualnie na sam aparat, pierwszą wizytę, zdjęcie i wizyty kontrolne wydałam 5030 zł. Czy warto jest zakładać aparat? Warto! Ja osobiście czuję się 10x piękniejsza dzięki tej lśniącej zbroi, a noszenie jej, tak jak wszyscy straszą nie jest wcale takie złe. Szczerze mówiąc to kocham swój aparat! Więc jeśli jeszcze się zastanawiacie, to polecam! W razie pytań służę pomocą #ortodoncja #pokazaparat
Pobierz
źródło: comment_QiQT16GlPs126bSz8vr7Lk3bmhoDklAt.jpg
  • 112
@profesjonalna_skarpeta: to bardzo długo nosiłaś, ale skoro Ci nie wraca to oby tak zostało. Ja nie wyobrażam sobie dopuścić do powrotu wady, zresztą mam znajomych których odpuścili nakładki na noc i wada im zaczęła wracać po pół roku, także coś jest na rzeczy. Poza tym szyna retencyjna na noc ma też inne właściwości poza trzymaniem zębów w ryzach dlatego też zakładam ją co noc.
@naziduP: Kraków kawałek od głównego taki ładny gabinet?
Też chodziłem do niej ( )
Spoko lekarka ale czy bym ją polecił to już niekoniecznie ¯\(ツ)_/¯
Tak jak pisałem wyżej, przeciągnęła mi Hassa zbyt długo i mam zbyt szeroką szczękę co spowodowało że później już po korekcyjnym aparacie zęby zaczęły mi się rozchodzić i mimo iż są proste to kwalifikują się do ponownego noszenia aparatu IMHO