Wpis z mikrobloga

#inzynieriabiomedyczna #ibm #bydgoszcz #utp #praktyki #olympus
Dzień dobry.
Studiuję na UTP w Bydgoszczy inżynierię biomedyczną i poszukuję jakiś fajnych praktych podczas których mógłbym nauczyć się czegoś przydatnego ewentualnie zobaczyć coś ciekawego. Napisałem do firm: Olympus, Techmed i planuję wjechać jeszcze do Passio i szpitala wojskowego. Czy jest tu ktoś kto był na takich praktykach (ewentualnie coś słyszał) i mógłby mi podać swoją opinię na ich temat? Czy są może jakieś inne firmy w Bydgoszczy warte uwagi, które pominąłem?
  • 3
  • Odpowiedz
@Plush73: w zeszłe wakacje robiłam praktyki w Juraszu, ekipa z działu aparatury medycznej jest sztos, nauczyłam się całkiem spoko takiego "szpitalnego" spojrzenia na nasz zawód. Koleżanka z UTP robiła w Wojskowym, zadowolona pół na pół, zależy na kogo trafisz. Wiem, że jedna osoba robiła w Dragerze, chwaliła sobie.
  • Odpowiedz
@The_Dumbling: @sztefn: Napisałem maila do Dragera, a jutro ruszam do ich biura. Mam też "rozmowę kwalifikacyjna" w Olympusie, ale szczerze mówiąc nic konkretnego o tej firmie znaleźć nie mogę. Nie macie o niej może jakieś wiedzy? (Passio olane, Jurasza rozważam)
  • Odpowiedz