Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 565
#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #uzaleznienie #motywacja

mirku, dzisiaj leci trzecia doba czystości. trzeci dzień bez igły. czuje się fatalnie. grypsko nie pomaga, myślę że to przez osłabienie organizmu po odstawieniu #bojowkamedycznegometkatynonu.
na 13 do lekarza, wezmę pregabaline, żeby w sytuacjach kryzysowych móc sobie pomóc, i zastrzyki domiesniowe z wit b12, żeby wspomóc układ nerwowy po kontakcie z nadmanganianem potasu w ogromnych ilościach.
motywacja jest wielka ale trzymaj kciuki za mnie #cumplu.
#mirkomodlitwa sam nie wierzę, nie gadam z Nim, ale wasze wsparcie też się przyda.
Narazie 10 dni to cel, potem 20, 30 no i całe życie. Chce znów cieszyć się słońcem. Miłego dnia wszystkim którym chciało się to czytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 64
  • Odpowiedz
@WujaAndzej no nie wiem. Jest wersja humanistyczna niby bez Boga. Plus imo aa pomogło wielu osobom i zrównanie tego z sekta i myślenie hehe sam se poradzę jest typowym zaprzeczeniem i wyparciem
  • Odpowiedz
@piotr-maszkar aktualnie zszedłem na 0,5 i pod koniec kwietnia całkiem odstawiam. Po tej po odstawieniu ostatniej ćwiartki ciężko było, czy da się przeżyć? Niby czytałem na hyperrealu, że bywa bezboleśnie, ale tam bardziej "doświadczone" osobniki :)
  • Odpowiedz
@addicted_traplord: kurczę przykro mi :(( nie wal takich rzeczy. Już lepiej uzależnij się od jakiegoś ostrego sexu czy fetyszu. Albo normalnie jak ludzie zioło pal. Any way, życzę ci wszystkiego wszystkiego najlepszego! Nie daj się temu gownie...
  • Odpowiedz