Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 565
#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #uzaleznienie #motywacja

mirku, dzisiaj leci trzecia doba czystości. trzeci dzień bez igły. czuje się fatalnie. grypsko nie pomaga, myślę że to przez osłabienie organizmu po odstawieniu #bojowkamedycznegometkatynonu.
na 13 do lekarza, wezmę pregabaline, żeby w sytuacjach kryzysowych móc sobie pomóc, i zastrzyki domiesniowe z wit b12, żeby wspomóc układ nerwowy po kontakcie z nadmanganianem potasu w ogromnych ilościach.
motywacja jest wielka ale trzymaj kciuki za mnie #cumplu.
#mirkomodlitwa sam nie wierzę, nie gadam z Nim, ale wasze wsparcie też się przyda.
Narazie 10 dni to cel, potem 20, 30 no i całe życie. Chce znów cieszyć się słońcem. Miłego dnia wszystkim którym chciało się to czytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 64
  • Odpowiedz
@addicted_traplord: o #!$%@?. Pozdro z manganizmem, zbadaj może poziom metali ciężkich, żeby wiedzieć mniej więcej kiedy Ci narządy wewnętrzne #!$%@?ą, za 5/10 czy 15 lat. Chyba, że to warunkach laborytyjnych tego kota robiłaś. Bo jak nie, to chyba wiesz, że średnia czystość to 15%, a ty jeszcze ivau. #!$%@?, to już trzeba mieć skłonności autodestrukcyjne niezłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@addicted_traplord: jezu takie coś w żyłe ladować to przesada. Zrozumiem wszystko morfine iv ,heroine iv ale kota to nie. Chałupniczo nigdy nie zrobisz idealnej syntezy i zawsze sie trujesz tym nadmanganianem i pseudoefką.
No ale to twoja sprawa nie będe cie oceniał jak coniektórzy.
No i powodzenia z odstawianiem tego szitu.
Raczej łatwo ci pójdzie kot to nie hera
  • Odpowiedz
@addicted_traplord: wiesz inna sprawa walić farmaceutyczną majkę w ciągu, gdzie konsekwencje to co najwyżej lekko zryte jelita, a inna sprawa kota, gdzie manganizm to #!$%@? sprawa i z tego co widziałem to nawet po 3 miesiącach tacy delikwencji potrzebowali pomocy w nasypaniu do szklanki dwóch łyżeczek kawy. Sa dobre, złe i bardz o złe narkotyki. Pomimo moich skłonności polityksomanśkich zawsze stroniłem, zwłaszcza przez te metale ciężkie i manganizm. No ale jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackDave: true. przyszedł moment w moim uzależnieniu gdzie nie miałem żadnych dojść, i tak #!$%@? się w metkat. mam pełną świadomość konsekwencji. odstawie, zobaczymy czy jebnie. 3,5 miesiąca po kablach kułem.
  • Odpowiedz