Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@malypirat: zawsze mnie triggeruje jak tacy parkują na osiedlowej uliczce, ciasnej ale z dużym ruchem. I zamiast zaparkować w zatoczce typu wjazd do podziemnego garażu i tam blokować (nie całkowicie) to blokują ruch na całej ulicy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: ludzie nie myślą o tym jakie ich działania mają wpływ na ruch i na innych ludzi. Stają tam gdzie im wygodnie.
Nie mówię o tym by blokować całkowicie wjazd do garażu czy na posesję. Ale stanąć w nim i utrudnić częściowo wjazd/wyjazd kilku osobom a nie wszystkim na uliczce xD
A ludzie mają w dupie zakaz zatrzymywania i tak to robią. Jak kupie kamerkę to będę ich wszystkich nagrywać
  • Odpowiedz
@malypirat: Ja jako kierowca dostawczy sam musze momentami tak parkowac xD. Zazwyczaj staram sie chwilowo zaparkowac na niebieskim polu ale zdarza sie ze tam też nie ma miejsca xD wiec parkuje w miare rozsądnie i jak juz musze to staram sie przez te 5 min zablokowac jak najmniej aut, wrzucam awaryjki i lece w pospiechu bo ta jedna jedyna osoba którą zablokowałem może musi gdzies jechać xD
  • Odpowiedz