Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MentoZZer kładź na nich lache, dużo się na twarzy zmieniłeś: mniejsze policzki, brak worków pod oczami, wyraźniejsza linka szczęki, smuklejszy nos.

Ja bym jeszcze zainwestował w fajna fryzurę

#!$%@? poszło na ostro. Ja mam sylwetkę trochę lepsza niż ty na początku i się cieszę, a widzę teraz że może być dużo lepiej, gratki
  • Odpowiedz
@MentoZZer tak patrzę na twoją budowę, to na początku już wcale nie było źle. Powiedz jakie suplementy zażywałes? Białko, keratyna, testosteron? Jakie witaminy?
  • Odpowiedz
@MentoZZer: rozpisz ćwiczenia jakie i ile powtórzeń i jakim ciężarem. Chodzę od roku i nic nie widać. Trochę tylko postura się poprawiła ale chodzę tak raz na tydzień xd masz mordę jak nicholas cage. Zjat bym
  • Odpowiedz
@MentoZZer Miej wylane na IQ. Z IQ nikomu nie #!$%@?, a z bica już tak huehuehue ( ͡ ͜ʖ ͡)
A tak już na serio - propsuję i szanuję! Powodzenia w dalszych treningach mordeczko.
  • Odpowiedz
  • 0
@MentoZZer jest ok, byleby Ci tylko nadmierna pewność siebie ze snów nie przeniosła się na realne życie, bo podnoszeniem ciężarów nie nauczysz się bić, a znam wielu typków z siłki którzy uważają się za potężnych fajterów. Ćwicz i ciesz się postępami.
  • Odpowiedz
@MentoZZer: Zmień fryzurę, bo działa na Twoją niekorzyść. Efekty fajne, jak na pół roku ćwiczeń. Zdaje się, że masz sprzyjające geny (). Ciśnij dalej.
  • Odpowiedz