Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. Jestem w związku od 4 lat, i już mieliśmy z 3 rozmowy do tej pory przez , że coś miedzy nami nie gra, nie ma ,,tego czegoś" , ona się chciała rozstać , ale jakoś się pogodziliśmy zawsze, potem jakiś czas było fajnie między nami, nawet sama stwierdziła że czuję się taka kochana, sama też się starała... Teraz po raz 4 ona się zastanawia ,że chyba nic nie czuje do mnie.. Ona jest dosyć poważna, religijna, gierki jakieś jej nie w głowie raczej... Szczerze do tej pory bardzo mi naniej zależało , ale od jakiegoś czasu ja się zachowuje jakby mi nie zależało (nw czy tak rzeczywiście jest)... W sumie już mam dość się zastanawiać czy nie trace z nią czasu że za pół roku znowu się bedzie chciała rozstać, trochę mam tego dość... Myślicie że dobrym pomysłem jest po prostu się rozstać i już?
#pytanie #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
IskrzacaKaryna: > W sumie już mam dość się zastanawiać czy nie tracę z nią czasu że za pół roku znowu się będzie chciała rozstać
To jej powinieneś o tym powiedzieć. Bo dobra komunikacja w związku to podstawa.

ale od jakiegoś czasu ja się zachowuje jakby mi nie zależało (nw czy tak rzeczywiście jest)...

Pokazujesz jej, że ci nie zależy i jeszcze się dziwisz, że ona znów zastanawia się czy warto to
@AnonimoweMirkoWyznania: Znudzenie w związku + zwykłe shit testy. Pobudza wątpliwość tylko po to, żebyś zaczynał prawić jej komplementy i pokazywał bardziej, że się starasz i że ci zależy, bo brakuje jej atencji.
Zastanów się nad tym: jesteście ze sobą 4 lata, a przed wami jeszcze 60 i lepiej już nigdy nie będzie. Chcesz takiego życia?