Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 28lat. Znalazłem lepszą pracę, wyprowadziłem się od rodziców i kogoś poznałem.

Młodsza ode mnie, względnie wydaje się być w porządku. Ale powiedziała wprost - miała wielu partnerów seksualnych. Friends with benefits, One night stand, trójkąty - nic nie jest jej obce.

Ja na swoim koncie mam zero partnerek. Ona to akceptuje, albo tylko tak mówi. Na początku nie mogła w to uwierzyć, twierdząc, że wszyscy robią tarło ze wszystkimi.

I nie wiem co robić. Nie szukam łatwego dymania, tylko materiału na żonę i matkę moich dzieci. Badania mówią jasno - osoby takie jak ona, bardzo często zdradzają. Nie wiem czy taka osoba, będzie w stanie wytrzymać w monogamicznej i zamkniętej relacji. Na plus, w łóżku z nią może być ogień, a z taką osobą łatwo podszkolić swoje umiejętności. Może poruchać jakiś czas i jej podziękować za trzy miesiące? Jeden więcej na liczniku nic jej nie zmieni, ale z drugiej strony, takie podejście jest nie fair. Karma wraca a nie chciałbym być kiedyś tak potraktowany.

Rozum mówi: odpuść.
#!$%@? mówi: podymaj i jej podziękuj.
Serce mówi: szukaj szarej myszki (dziewicy lub 1 partner), albo normiczki (kilku partnerów maks, bez fwb i ons)
Kumpel mi mówi: bierz ją, lepszej nie znajdziesz.

Muszę szybko działać i proszę o porady. Kompletnie nie wiem co robić. @kwasnydeszcz - czasem uda Ci się napisać coś mądrego, pomóż.

#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no bez przesady, badania nie mówią, że w 100% przypadków tak jest. A to, że miała różne doświadczenia seksualne nie oznacza, że Cię będzie zdradzac. Bardziej by to było możliwe jakbyś był słaby w łóżku, nie robił żadnego progressu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd seks z ponad 200 kolesami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą w collegu, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy #!$%@? zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw.

Odp:

"-byłam straszną zdzirą w
  • Odpowiedz
Nie szukam łatwego dymania, tylko materiału na żonę i matkę moich dzieci.

Ja na swoim koncie mam zero partnerek.


@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszy związek, duże oczekiwania, romantyczne nadzieje - znany schemat, to i tak runie.
Więc w sumie możesz ją brać bo co ci szkodzi xd
  • Odpowiedz