Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Bo to nie PGR i jak ktoś chce żyć jak na wsi, to niech jedzie na wieś. W każdym mieszkaniu jest większy pokój zwany salonem, więc jest sporo przestrzeni żeby postawić sobie na środku wózek. Klatka to nie jest graciarnia. A moi sąsiedzi poszli jeszcze o krok dalej i trzymają na klatce schodowej swoje śmieci. Wieśniaki^2.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Eviil: a napisał to pewnie sąsiad, który nie ma gdzie wystawić swoich śmieci, bo na całej klatce sanki, wózki i rowery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adamus_xxx:
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 czerwca 2003 roku
Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego obowiązującego kraje członkowskie od dnia 1 lipca 2013.
Ustawa z 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej

art. 82 kodeksu wykroczeń (kara aresztu od 5 do 30 dni, nagany lub grzywny w drodze mandatu karnego od 20 do 5
  • Odpowiedz
Trzymanie jakiejkolwiek rzeczy na klatce schodowej jest głupotą.


@Mi-sky: z drugiej strony, widziałem ostatnio taką klatkę schodową, że po dwa auta na piętro by weszło i byłoby jeszcze tyle wolnej przestrzeni, jak normalnie gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Eviil: mnie jakos nie wkurzaja wozki czy rowery, jezeli ktos ich uzywa serio codziennie/bardzo czesto w tyg i zostaje te 1-1.5m na przejscie. Wkurza mnie robienie graciarni na klatce, sanki, naczepki do rowerow- uzywasz raz na miesiac to nic ci sie nie stanie jak to zaniesiesz do piwnicy
  • Odpowiedz
@Vittel: w bloku w którym mieszkałem sądziedzi wystawili pralkę na korytarz jakoś w 2010

Stoi do dzisiaj ( ) razem z 4 rowerami
  • Odpowiedz
kurde w sumie u mnie temat na dzis bo dorabiam sobie i dostalam "sluzbowy rower" (XDD), mam 3 sasiadow i duza klatke na parterze wiec wszystko tam stoi
sasiad 1- nic tam nie stawia
sasiadka 2 - codziennie do pracy jezdzi rowerem wiec stoi tuz przy jej drzwiach
sasiedzi 3- z 3 kaszojadow wiec oczywiscie 2 rowery dla bombelkow (chodza do szkoly pieszo), wozek (nigdy nie widzialam ich na spacerze xd), naczepka
  • Odpowiedz