Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś z Was mniej doświadczonych (jak ja) zastanawiał się czy warto wziąć trenera to polecam. Tylko znajdźcie naprawdę ogarnięta osobę w tym co robi (w moim wypadku trójbój). W jeden trening zlokalizowaliśmy słabe punkty na które nie wpadłem przez 3 miesiące oglądania filmików ze swoimi siadami. Jednocześnie mega w górę poszła mi pewność siebie bo okazało się ze elementy nad którymi mega się skupiałem i za każdym razem myślałem ze robię coś nie tak... robię dobrze ¯\_(ツ)_/¯
Od razu zmieniło mi się nastawienie i znów mam mega powera bo ostatnio w niektóre dni bywało już ciężko. Jednak fajnie jak ktoś na żywo na Ciebie spojrzy i podpowie to i owo :)
#mikrokoksy #silownia #newbies
  • 14
@beefislife: Tak, dziękuję. Ale powiem Ci, że na własną rękę znaleźć kogoś w internecie kto reklamuje się jako trener, a jednocześnie ma sensowne wyniki w trójboju jest mega trudne. Tak więc, tym bardziej dzięki za polecenie. Bo jak widzę jak u mnie w sieciówce trenerzy każą chłopakom z moją tuszą i w moim wieku robić pajacyki na jednej nodze z kettlem na głowie, czy inne takie wygibasy, to wiesz ( ͡
@pokey: Tego nie chciałbym pisać na forum. Tym bardziej, że Michał nie będzie mnie typowo prowadził przez dłuższy czas, a jedynie umówiłem się z nim na kilka spotkań z większą częstotliwością żeby jak najszybciej wypracować poprawną technikę w bojach. Co potem - zobaczymy. Więc najlepiej indywidualnie pytać, ale uważam, że bardzo rozsądna i uczciwa cena.
@beefislife:

@ArRog: no wiem, trójbój jest dosyć undergroundowy jednak


Wiesz to już nie chodzi nawet o trójbój jako taki. Ale jeśli do sportów sylwetkowych tez potrzebujesz fundament siły i ćwiczenia wielostawowe na odpowiednim poziomie, to nie wiem kto inny mógłby tego lepiej nauczyć.