Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wkopalem sie w niezle gowno i nie wiem jak z niego wyjsc.
tl;dr: powiedzialem dziewczynie i znajomym ze umiem dobrze plywac, wiec oni organizuja wyjazd nad jezioro jak bedzie cieplo a potem do Chorwacji gdzie chca sie kapac, a ja nie umiem plywac

Ogolnie sytuacja wyglada tak:
Mam duza traume zwiazana z plywaniem. Obecnie 26 lvl, ale w wieku guwniaka jak w szkole chodzilem na basen to bylem przesladowany i kazda lekcja wf, zwlaszcza na basenie to byla dla mnie trauma. Raz mialem taka sytuacje jak moi oprawcy mnie podtapiali, jeden mnie trzymal od dolu a drugi mi sciagnal kapielowki wiec bylem nagi, probowalem wa panice wyjsc ale jeden mnie trzymal i uderzylem dosc mocno glowa o kant brzegu od basenu. Zaczalem sie topic, ratownik mnie wyciagal jak bylem nagi. To jedna z wielu akcji ale mam ogromna traume i przez to boje sie wody. Ogolnie te cwele zniszczyli mi zycie, ale to temat na osobne wyznanie.

Jak sie nauczyc plywac bojac sie wody w wieku 26 lat? Czy znacie jakies dobre szkoly plywackie? Jestem z Gdyni i fakt ze mieszkam nad morzem cale zycie a nie umiem plywac nie pomaga.

Chcialbym nauczyc sie utrzymywac na wodzie i zeby nie bylo siary gdy pojade z nimi nad morze czy nad jezioro.

#gdansk #gdynia #sopot #plywanie #trojmiasto #sport #basen #plywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wkopalem sie w niezle gowno i nie w...

źródło: comment_38YAYozeUvXIrQBba9vRucue4WXt68Rd.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: x #!$%@? D jak bym mial takie problemy jak ty to pewnie bym sie powiesil xD jak mozna rzeczy tak blache traktowac jak najwieszy problem swojego zycia xD nie umiem plywac to ide na kurs i sie ucze, nie potrafie mowic po hiszpansku a jest mi to potrzebne to ide sie nauczyc ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Dla mnie to z kolei zupełnie zrozumiałe. Ludzie mają bardzo różne lęki, i traumy. Niektórych nie da się tak łatwo pozbyć i po prostu "pójść na kurs". Ja sama przez wiele lat bałam się wody, a nie miałam takich traumatycznych przeżyć. Dopiero niedawno poszłam na kurs pływania dla dorosłych. I to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

Do autora postu: po pierwsze nie ma sensu ukrywać przed
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę masz mało czasu. podobny problem here (z pływaniem a nie z okłamywaniem kolegów). pływam od września, dopiero kraul mi wychodzi jako-tako. a to przecież basen, nie uczą utrzymywania się na wodzie...
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Mirku polecam szkołę pływania Pływak. Sam jestem po semestrze nauki ( 1x w tygodniu ) u nich i wykupiłem teraz kolejny. Nie zaczynałem od zera, trochę pływałem na plecach i trochę żabką, kraul leżał całkowicie. Aktualnie pływam regularnie 3-4 x w tygodniu po 40min i raz w tygodniu chodzę na naukę gdzie szlifuje pływanie delfinem. Nie zwlekaj, idź na pierwsze zajęcia, początki będą trudne, ale wszystkiego idzie się nauczyć.
  • Odpowiedz