Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niemaszkonta: dla mnie mega smakuje tak: karkówka. Zupa borowikowa chyba Knorr i zupa cebulowa Knorr. Jedna z zup mieszam z połową szklanki wody a druga z Śmietana 30. I zalewam kartkówkę tym. I 3h w 150 stopniach. Różowej wkładam ziemniaki do tego
@MrSzegerege: Sylwetka nie jest dobrym wyznacznikiem zdrowia. Można być ładnym, a niezdrowym. Przykładem jest wielu koksów... i jakieś 40% metabolicznie chorych, którzy wcale otyli nie są. A, że nie jestem dwustukilowym ulańcem to widać na wideo degustacyjnym. Obecnie utrzymuję się w okolicach 92cm obwodu brzucha na 184cm wzrostu. Moim zdaniem za dużo, bo miałem w zeszłym roku 10cm mniej stosując IF, ale póki co czekam na normalizację łaknienia. Myślę dać sobie
@MrSzegerege: W sumie czytałem już o pomyśle hipokalorycznej diety samotłuszczowej. Ponoć dobra rzecz, zapobiega utracie mięśni mimo utraty masy ciała. Ale takie coś to tylko przejściowo, jak post. Człowiek wymaga białka tak samo jak wymaga tłuszczu.
i tak odwalisz kite wcześniej niż Pierwszy lepszy człowiek :)


Jeśli zostanę przejechany tudzież zadźgany, może i tak. Niezbadane są wyroki, a zejść z tego świata można w każdej chwili. Wspomnij na mnie, kiedy zdiagnozują u Ciebie jakąś chorobę cywilizacyjną, bo to praktycznie pewnik - jeśli sam nie umrzesz młodo w jakimś wypadku. Może będziesz miał czas się nawrócić. ( ͡º ͜ʖ͡º)

jedz dalej ten syf


Dziękuję,