@SpiderFYM: 21 kart czyli znając EA jakieś 10 Będzie z BPL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(btw grając taktyką którą wstawiłeś już jestem 200 punktów w DR do przodu, z 1300 na 1500. I ogrywam przeciwników którzy są mocni i mają o wiele lepsze składy niż mój)
@Rafixo
@SpiderFYM
Po tygodniu grania z ta taktyka uznałem, że optymalnie jest zaczynać 4-2-3-1 z ostatnimi ustawieniami z Kartomanii i jeśli przeciwnik jest ustawiony dobrze pod tą taktykę, dopiero zmieniać na 2-1-5-3. Jak zaczniesz z 2-1-5-3 i nie będzie szło, to wykorzystasz stamine i nic nie da zmiana nawet w 40 minucie.

A już do odrabiania strat to jest czyste zloto - gość wyskakuje z TOTY Ronaldo, wygrywa 1:0 do 60 i
jaka taktyka? ()

@Rafixo: bardzo mnie to cieszy :)

Po tygodniu grania z ta taktyka uznałem, że optymalnie jest zaczynać 4-2-3-1 z ostatnimi ustawieniami z Kartomanii i jeśli przeciwnik jest ustawiony dobrze pod
@SpiderFYM:

ja zagralem 10 meczy w DR
Bilans
5-3-2

Co ciekawe, kilka meczy gralem najbardziej ostry wariant caly mecz

i w zadnym z tych meczy nie stracilem prowadzenia/ nie przegralem finalnie po golu w koncowce, moi są totalnie zajechani ale itak udaje sie w 85 strzelic.

Ogolnie za mało bramek strzelam, zeby to działało takie jak są załozenia (tylko dwa RQ- raz przy 4-1 w 30 minucie, a raz po 2:0
@SpiderFYM:

narazie gram za mało (miałem w sumie z 2 miesiące przerwy, robiłem tylko sbc i czasem dziewczyna grala SB) zeby poczynic inwestycje, ale tez zapisałem sie na wylewową.

Pewnie Kante bylby niezbędny.

Ogolnie jesli zaczne cos znowu grac to przejde na hybryde jakąś

Tak gram w standardzie:

A no i w sumie takie moje obserwacje.

Jak rywal zaczyna to lepiej nie odpalac odrazu twojego gegenpressingu (duza szansa zacząć od 0:1