Wpis z mikrobloga

@dleifteh: Nie wiem jak było u cb, ale ja niestety poznałem multum takich szmat; jedna zrobiła to po raz pierwszy w wieku 14 lat na imprezie z jakimś Januszem, który miał 30 lat; inna pisała mi ostatnio, że poszła do łóżka z jakimś Norwegiem, którego poznała chwilę wcześniej; jeszcze inna w wieku 13/14 lat opowiadała o jakchiś swoich doświadczeniach z połykaniem(JA #!$%@?)... Nie wiem, czy tylko ja trafiam na tak #!$%@?
@dleifteh: nie sadze, ze tak mysla. Raczej czuja sie atrakcyjne bo duzo facetow na nich leci. Inna bajka, ze niektorym facetom wystarczy, ze babka chce.

Potwór, nie potwór, byle miał otwór

¯\_(ツ)_/¯
Myślę, że to ani moja, ani twoja sprawa. O czym to według ciebie "świadczy" i dlaczego daje ci to podstawę do wyciągania wniosków?


@motaboy: myślisz że wszystko z głową ma taki 15 latek co zaczyna żulić alko i zaczyna przygodę z fajkami/narko?

Taki dorosły dojrzały facet jak zacznie z tymi używkami to będzie w większości przypadku normalnie do tego podchodzić, możliwe że nie uzależni się itp.
Potem będzie pił alko/fajczył tylko
Inna bajka, ze niektorym facetom wystarczy, ze babka chce.

Potwór, nie potwór, byle miał otwór


@Kazaar: nie szanuje takich typów, mocno, bo przez takie akcje dużo brzydkich lasek myśli że są pięknościami jak normalny gość do nich podbija