Wpis z mikrobloga

@Alex_Krycek: wow w 2008 słyszałem o EP. Nie wiedziałem ze jeszcze je produkują. Zaczynalem od tych i CX300 słuchawek. Skończyłem na takich za pare K. Szczerze, ma rynku się za dużo nie zmieniło.

Chociaż ktoś mi polecił KZT ZST które kupilem dla córki. Przyjdą za pare dni mogę ci rac znać jak grają. Akurat w twoim przedziale cenowym.
@NaxZST: ja tak samo zacząłem z nich korzystać w 2006/7 roku. Oczywiście z przerwami na inne, ale zawsze do nich wracam. No to byłbym wdzięczny jakbyś pamiętał i dał znać, czy KZT ZST są warte zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczerze, ma rynku się za dużo nie zmieniło


@NaxZST: Bez przesady. Kto dzisiaj przy zalewie tanich i świetnych słuchawek z Chin poleciłby jeszcze komukolwiek epki? One już 10 lat temu były dość.. cóż, dyskusyjnym wyborem.

Tzn. ja się za polecanie nie zabieram, bo mam wyraźnie inny gust od kolegi, ale wybór jest przeogromny dziś.
@Alex_Krycek: znaczy się wiesz... one grają jakoś. W sensie dźwięk z tego wychodzi ale to nie jest ładny dziwek. EP milem ostatnio 10+ lat temu. Później miałem lepsze i lepsze słuchawki. Dopiero niedawno znalazlem te naj. Wiec może będziesz happy z zakupu. Ale tez mówisz ze słuchasz muzyki elektronicznej - ja tez. Tylko taka. Ale one psują piosenki. Brzmią inaczej niż ja jestem przyzwyczajony je słyszeć. A zwłaszcza bass na to
@NaxZST: Skoro napisałeś, że są 2/10, to chyba nie warto o nich dłużej pisać. Mam sprawdzone ep630, które są dla mnie genialne jak na słuchawki za 80zł, ale lubię czasem poeksperymentować. Zwłaszcza że minęło sporo czasu od ich premiery, a producenci mogli wypuścić nowy lepszy produkt, o którym nie słyszałem, więc stąd właśnie to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A twoje 11/10 jak się nazywają? ( ͡
@NaxZST: wszedłem w pierwszy link i jest tam cena 700-1100$ :O Dobrze, że nie jestem uzależniony od tak dobrego dźwięku, bo to byłby dla mnie bardzo kosztowny nałóg! Zwłaszcza, że niszczę sobie niechcący słuchawki średnio raz do roku xD
@Alex_Krycek: tak po tyle gdzieś chodzą jak je da się znalesc. No troszkę polecialem z tematem :P ale to przez to ze miałem słuchawek typu EP duuuzo i szkoda było mi kasy na coś co gra słabo i non stop się psuje.

Postanowiłem kiedyś kupić z wymiennym kablem, które grają dobrze (zwłaszcza Bassy) i kupilem Senhaiser IE80.

3 lata czekalem żeby kabel się popsuł zebym mógł sobie kupić lepszy z mikrofonem...
@Alex_Krycek: kapkę mniej. Ale jak mowielm są niezniszczalne. Pięknie naprawdę grają. A kabel możesz rwać co tydzień i zamawiać z ali.

Ale zdaje sobie sprawę ze 80zl to nie 500zl. Ale tez kiedyś tak kupowałem aż w końcu policzyłem ze wydałem 700zl przez pare lat a dalej słucham gownaniego dziweku i miał bym już coś lepszego. Zaoszczędziłem raz i gdyby nie to ze jestem walnięty na tym punkcie to bym mogl
Pobierz
źródło: comment_mEGYqPLj7lAzqi4AjchywCiMQ423jTYK.jpg
@NaxZST: może faktycznie warto by pomyśleć nad inwestycją w coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A słuchasz muzyki na sprzęcie stacjonarnym (PC)? Bo też szukam jakichś dobrych słuchawek i ciekawiłoby mnie to co byś polecił. Choć i tak pewnie nie będzie mnie na to stać xD
@Alex_Krycek: ammm na dużych słuchawkach się nie znam. Całe życie siedzę w dokanałowych.

Mam nauszne fakt i kupiłem oczywiście najlepsze do muzyki Elektornicznej. Ale nie wiem czy są dostępne w Europie - JVC SZ2000. Cena tez nie mała...

Raczej nie słucham muzyki z komputera (może przy szukaniu nowych kawałków na żywo podłączam słuchawki) ale większość przypadków to słucham z odtwarzaczy.

Zapytasz w audioboners to znajdzie się jakiś specjalista od takich słuchawek.
@NaxZST: żeśmy sobie fajnie pogadali, ale i tak będę musiał poszukać pomocy na jakimś innym forum, bo jak bym chciał podnieść pułap cenowy, to na początek tylko do jakiś 200zł. Mimo wszystko dzięki za poświęcenie mi czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alex_Krycek: UPS nie zauważyłem co napsialem wyżej miało być „dziekiem” a nie „dzieckiem”

Z życia wiem ze słuchawki za 300 a 500 nie koniecznie grają lepiej o 200zl. Audio to takie voodoo. Czasami tańsze są lepsze od drozysz czasami odwrotnie.

Życzę powodzenia :)))