Wpis z mikrobloga

Nauczyciele żądają po 1000 zł podwyżki dla każdego z nich. Nauczycieli w Polsce jest ok 702 tys. 702 000 x 1000 = 702 mln zł. Rocznie daje to ok. 8.5 mld zł.

Załóżmy, że dostali by realnie po 600 zł podwyżki. Roczny koszt ok. 5 mld zł. I na to NIE MA PIENIĘDZY.

Ale #!$%@? na pińćset plus na pierwsze dziecko, 13-stkę dla emerytów i inne rozdawnictwa 50 mld jest. Prawie i Sprawiedliwie według pisowskich podludzi.

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #nauczyciele #polityka
  • 390
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna: wyleciał bo do tego dopuścił. Ktoś ocenił, że w ciągu 5 sekund od wyciągnięcia noża do zadania obrażeń ten konkretny nauczyciel był w stanie przebiec 20m korytarza i nie dopuścić do całej sytuacji. Absurdalne. Oczywiście po całym zdarzeniu karetka była natychmiast wezwana, więc nie wiem o jakiej innej reakcji mówisz
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj: W sensie musiał nie zareagować, o to chodzi. Musiał gdzieś konkretnie dać dupy, bo nie można sobie ot tak, kogoś #!$%@?ć z roboty, bo "rodzice tego chcą" XD

Oczywiście ten nauczyciel był biedny, spuścił głowę i powiedział "Ok"? Nie odwoływał się od decyzji dyrektora? Nic nie zrobił w tej sprawie? Oczywiście nie było żadnego wyroku żadnego sądu w tej sprawie, ani opinii żadnego biegłego? Oczywiście dyrektor uzasadnił swoją decyzję
  • Odpowiedz
@JK91 nauczyciel ma zarażać pasją za obecnie sla wielu to ciepły #!$%@?łek dla leniwych buł, które za 18h tygodniowo zarabiają więcej niż wynosi krajowa mediana. Nie mówie o wszystkich nauczycielach, ale sam wielu takich poznałem podczas procesu mojego uczenia się.

Nie wmowisz mi że dzieciaki kalkulują że nie trzeba się uczyć bo jak dorsną to dostaną 500 plus xd dzieci często boją się szkoły bo trafiają albo na #!$%@? nauczycieli którzy
  • Odpowiedz
Może dla dużej części z nich ta praca to po części powołanie i po prostu ją lubią i zależy im na dobrym wykształceniu młodzieży.

@stworek_potworek_pokaze_jezorek

A jak kogoś powołaniem jest sprzątanie i dodatkowo to lubi to też ma zarabiać kokosy? W dobie internetu jeśli nauczycielowi zależy na wykształceniu młodzieży i misji to może sobie nagrywać filmiki na yt, zasięg i efekty będą zdecydowanie większe
  • Odpowiedz
Ja to mam tylko pytanie do osób które piszą że nauczyciel ma 18h a nie 40h wtedy po tym czasie nauczyciel ma już nie sprawdzać sprawdzianów? Ma nie przygotowywać kolejnych zajęć?

To jest okropna praca, gdzie nikt normalny nie chciałby pracować. Ja bym te gowniaki pewnie pierwszego dnia udusił.

PS według mnie każdy na stanowisku państwowym powinien zarabiać minimum średnia krajowa. Skoro państwo płaci to niech płaci tak by pracownicy dla państwa
  • Odpowiedz
@bartez_94 byłeś kiedyś nauczycielem? Nauczyciel spędza jeszcze połowę swojego wolnego czasu w domu na ocenianiu sprawdzianów, kartkówek i przygotowaniu lekcji. Nie każdy od razu jest alfa i omega oraz idzie na żywioł przed 30 dzieciaków, gdzie nie każde zawsze chce słuchać.
Niestety, wcale nie jest tak kolorowo jak nam się wydaje a zarabiać dwa tysiące bądź troszkę więcej nie jest do końca satysfakcjonująca pensją.

  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj: No to zawieszony, a nie zwolniony. To raz. Poza tym komisja dyscyplinarna to nie jest tam taki #!$%@?, on musiał coś grubego #!$%@?ć. Odwołanie się od takiej decyzji w przypadku, o którym mówisz jest banalnie proste. Mógłby nawet zażądać od szkoły odszkodowania za coś takiego.

Już nawet nie chodzi o pozostawienie uczniów bez opieki, to jest kwestia udaremnienia ataku, co byłoby co najmniej niebezpieczne. W przypadku zwolnienia ten gość
  • Odpowiedz