Wpis z mikrobloga

Nauczyciele żądają po 1000 zł podwyżki dla każdego z nich. Nauczycieli w Polsce jest ok 702 tys. 702 000 x 1000 = 702 mln zł. Rocznie daje to ok. 8.5 mld zł.

Załóżmy, że dostali by realnie po 600 zł podwyżki. Roczny koszt ok. 5 mld zł. I na to NIE MA PIENIĘDZY.

Ale #!$%@? na pińćset plus na pierwsze dziecko, 13-stkę dla emerytów i inne rozdawnictwa 50 mld jest. Prawie i Sprawiedliwie według pisowskich podludzi.

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #nauczyciele #polityka
  • 390
  • Odpowiedz
@kojiko: i nie muszę wiedzieć, uniwersalne podwyżki to rak bo dostaje każdy a nie tylko ci co na nie zasłużyli więc moja nauczycielka od matmy nie nadająca się do pracy z innymi ludźmi też by ją dostała. Niech zmieniają pracę i tyle.
  • Odpowiedz
@stworek_potworek_pokaze_jezorek Przeczytałam tylko początkowe komentarze i dalej nie mogę, za bardzo się triggeruje. Większość nie ma pojęcia czym jest praca nauczyciela, a komentarze typu "to niepotrzebny zawód" to zwykła ignorancja.
Znam przypadek wfisty, który przygotowywał się do lekcji w domu. Układał rozgrzewki, plany treningowe, szukał zabaw odpowiednich do wieku rozwojowego, ale jak o tym mówię to nikt mi nie wierzy.
Jedyne z czym się mogę zgodzić to to, że wielu nauczycieli
  • Odpowiedz
Skoro ta praca jest taka zła to czemu się nie zwalniają? A, No tak, bo niczego innego nie potrafią, zdecydowana większość nauczycieli nie nadaje się do swojej roli.


@ZeromNesse: Zrobiłeś #!$%@?ę z logiki i dostałeś w #!$%@? plusów. Ależ wykopowi uczniowie #!$%@? nauczycielom :)
  • Odpowiedz
Ale z was cebulaki. Żałujecie nauczycielom a potem będziecie płakać, ze jak to brajan w liceum ułamków nie umi i go w kerfurze oszukali na resztę!!!! Bo tak to się skończy. Będzie to tak nieopłacalny zawód, że przyciągnie ludzi bez chęci i umiejętności, a społeczeństwo przyszłych pokoleń się stoczy.
  • Odpowiedz
dlaczego do lekarzy nikt nie mówi, żeby się przekwalifikowali jak nie pasują im zarobki?


@stworek_potworek_pokaze_jezorek: Ja ten argument slysze za kazdym razem jak jest artykul o lekarzach na wykopie. Moze nie slyszysz, bo cie nie bardzo dotyczy i nie zwracasz za bardzo uwagi. Slysze to tak czesto jak to, ze bez lekarza rodzica nie mozna sie dostac na studia (bzdura) i lekarze wysylaja swoje dzieci na lekarski lewymi drogami (tez
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: Problem polega na tym właśnie, że się zwalniają. Przejrzyj ogłoszenia o pracę. Wszędzie brakuje nauczycieli. To prowadzi do selekcji negatywnej, bo zatrudniają już kogo wlezie, byleby miał przygotowanie pedagogiczne. Zostają albo ci, którzy rzeczywiście kochają tą robotę, albo ci, którzy nie mają innego wyjścia. Takiej kadry chcesz dla swoich dzieci?
@bartez_94: Nie znam nauczyciela, który nie chciałby pracować od 8 do 16 i nie zabierać pracy do
  • Odpowiedz
@Poro6niec

Ty chyba nie masz pojęcia jak wygląda praca nauczyciela. To jest również ogrom pracy domowej


głupiego gadanie, rok mi zajęło nauczenie żony nie przynosić nauczycielskiej pracy do domu przy czym ona pracuje 40h tygodniowo a potem potrafiła robić jakieś pierdoły do pracy, teraz udaje jej się to ogarnąć na przerwach itd
  • Odpowiedz