Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiego fachu/zawodu/branży realnie można się nauczyć od zera w wieku 28lat żeby w okolicach 30 zarabiać 4-5k netto, nietylko w dużym mieście typu Wwa, Wrocław? Mam do zainwestowania czas w weekendy i kilkanaście tysięcy złotych na kursy/szkolenia. Zaoczne studia raczej odpadają.

#praca #pracbaza #kursy #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 19
SystematycznyStulejarz: @AnonimoweMirkoWyznania: chyba jedynie C plus E tak jak kolega wyzej napisal. Ale zeby miec te 5k to nie nocujesz w domu i wolny masz jeden wekend na dwa tygodnie wiec tez jest to praca bez szalu. Zeby byc kazdy wekend w domu to zarobki max 3,5k na reke. A tak zeby byc w domu kazdej nocy i wekendy wszystkie wolne to placa ok. 2k.
Obdzwon firmy i popytaj a
AnonimoweMirkoWyznania - SystematycznyStulejarz: @AnonimoweMirkoWyznania: chyba jedyn...
OP: @nikczemniug: @maciasno1: @Vender: @Pierogi509: @za_niemca_bylo_lepiej: @kasroter: @Gigamesh: @zdzisiu69: @AnonimoweMirkoWyznania: Dzięki za odzew. Wiem, że C+E to pierwsze co przychodzi do głowy ale kierowca ze mnie marny i zupełnie nie widzę się w takiej pracy. Teraz wszędzie głośno o tym całym programowaniu ale wydaje mi się że jestem na to za stary, nie mam żadnego zaplecza inżynierskiego, zrobiłem licencjat z kierunku humanistycznego